No, jak tam ferajna oddali po 3,80? Dobrze. Duże prawdopodobieństwo, że jutro serce będzie boleć.
a może nie...
Swoją drogą, dziwne? Skoro całe zamieszanie wokół TelForceOne, było za sprawą Romana i jego pożal się boże sieci komórkowej dla "wędkarzy" i innych grup uniwersytetu III wieku, a Roman nie kupi teraz akcji od Seby, to rozumując logicznie powinniśmy mieć dzisjaj 2,00 na liczniku a mamy 3,76? O.
Jutro na Midasie zwała. :)