Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W tym tygodniu TFone mocno w gore pod prad!!!!! ~japa 2 2009-04-20 22:54
Re: TFONE JUTRO PO 2,50 ZŁ !!! EWAKUACJA !!! FEST SPADAMY !!! ~olo 1 2009-04-20 21:22
Info na Midasie - Centernet podwyższa o 35 mln kapitał zakładowy ~Marko 3 2009-04-20 21:07
i zaś klapa...... ~plekus 1 2009-04-20 20:42
Czy Wy też tu widzicie spodek? ~skubi 11 2009-04-20 18:43
ile jeszcze to ścierwo poleci na ryj? ~kolo 2 2009-04-20 15:50
TFONE coś mało spada - cisza przed burzą ?? ~fizyk 33 2009-04-20 14:27
TFONE - ostatnie czyszczenie i jedziemy dziś jeszcze zielono ~BBrokers 6 2009-04-20 14:25
na tfone dymanie leszcza ~lopez 1 2009-04-20 09:27
WÓZ ALBO PRZEWÓZ____ ~phaeton250 6 2009-04-18 16:22
Zaczeła sie korekta a to oznacza ze kurs spadnie na 2 zeta !!!!!!!! ~madry 4 2009-04-17 21:47
andred7990 - jesli masz coś konkretnego do powiedzenia to powiedz bo ~fizyk 7 2009-04-17 14:49
Re: TFONE CCI M5 sgn. kupna:)=>zegnamy leszczy ~841109 25 2009-04-17 14:00
TRZYMAMY SIE !!!!! ~phaeton250 1 2009-04-17 13:14
dużo krzyku przez "znawców" a akcje jak leciały tak lecą ~fizyk 2 2009-04-17 12:55
Do fizyka i baka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! andred7990 15 2009-04-17 12:45
znawcy tematu ~asdf 2 2009-04-17 12:44
Ta kaczka r. to jakaś wariatka ? ze to coś takiego na każdym forum ~fizyk 1 2009-04-17 10:59
dzisiaj rano fizyka dopadła kaczka ~kaczka ruchaczka 5 2009-04-17 10:33
TFONE+ULMA+ECARD+IZOLACJA na zle czsy = KOSMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~fizyk 3 2009-04-17 09:20
dzisiaj też lecimy w dól ~fizyk 1 2009-04-17 09:17
KARKOSIK KUPI TFONE !!! DRUGA TURA NEGOCJACJI - ZBIJA CENE DO 10 PLN !!! ~GSM 4 2009-04-17 08:56
TFONE-dobre wyniki, 0.3 WK ~Hala 7 2009-04-17 08:42
Jak spadnie na 2 zeta to moze i ktos zainwestuje. Narazie inne spolki ~madry 3 2009-04-16 23:37
MIDAS PANY !!!!!!!! ~don wasyl 2 2009-04-16 19:26
czy juz po bessie? multimurgrabia 2 2009-04-16 17:08
bak i ja stoimy na kupnie 3,37 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~fizyk 6 2009-04-16 15:03
Karkosik kupił Nordisk Polska więc TFone musi sobie radzić samo ~fizyk 12 2009-04-16 12:18
UWAGA fizyk zajal sie dystrybucja!!! ~bak 1 2009-04-16 12:14
Re: TFONE.GDZIE WASZ STERNIK ? ~JIMMY 10 2009-04-16 11:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.