|
W tym tygodniu TFone mocno w gore pod prad!!!!!
|
~japa
|
2
|
2009-04-20 22:54
|
|
Re: TFONE JUTRO PO 2,50 ZŁ !!! EWAKUACJA !!! FEST SPADAMY !!!
|
~olo
|
1
|
2009-04-20 21:22
|
|
Info na Midasie - Centernet podwyższa o 35 mln kapitał zakładowy
|
~Marko
|
3
|
2009-04-20 21:07
|
|
i zaś klapa......
|
~plekus
|
1
|
2009-04-20 20:42
|
|
Czy Wy też tu widzicie spodek?
|
~skubi
|
11
|
2009-04-20 18:43
|
|
ile jeszcze to ścierwo poleci na ryj?
|
~kolo
|
2
|
2009-04-20 15:50
|
|
TFONE coś mało spada - cisza przed burzą ??
|
~fizyk
|
33
|
2009-04-20 14:27
|
|
TFONE - ostatnie czyszczenie i jedziemy dziś jeszcze zielono
|
~BBrokers
|
6
|
2009-04-20 14:25
|
|
na tfone dymanie leszcza
|
~lopez
|
1
|
2009-04-20 09:27
|
|
WÓZ ALBO PRZEWÓZ____
|
~phaeton250
|
6
|
2009-04-18 16:22
|
|
Zaczeła sie korekta a to oznacza ze kurs spadnie na 2 zeta !!!!!!!!
|
~madry
|
4
|
2009-04-17 21:47
|
|
andred7990 - jesli masz coś konkretnego do powiedzenia to powiedz bo
|
~fizyk
|
7
|
2009-04-17 14:49
|
|
Re: TFONE CCI M5 sgn. kupna:)=>zegnamy leszczy
|
~841109
|
25
|
2009-04-17 14:00
|
|
TRZYMAMY SIE !!!!!
|
~phaeton250
|
1
|
2009-04-17 13:14
|
|
dużo krzyku przez "znawców" a akcje jak leciały tak lecą
|
~fizyk
|
2
|
2009-04-17 12:55
|
|
Do fizyka i baka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
andred7990
|
15
|
2009-04-17 12:45
|
|
znawcy tematu
|
~asdf
|
2
|
2009-04-17 12:44
|
|
Ta kaczka r. to jakaś wariatka ? ze to coś takiego na każdym forum
|
~fizyk
|
1
|
2009-04-17 10:59
|
|
dzisiaj rano fizyka dopadła kaczka
|
~kaczka ruchaczka
|
5
|
2009-04-17 10:33
|
|
TFONE+ULMA+ECARD+IZOLACJA na zle czsy = KOSMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~fizyk
|
3
|
2009-04-17 09:20
|
|
dzisiaj też lecimy w dól
|
~fizyk
|
1
|
2009-04-17 09:17
|
|
KARKOSIK KUPI TFONE !!! DRUGA TURA NEGOCJACJI - ZBIJA CENE DO 10 PLN !!!
|
~GSM
|
4
|
2009-04-17 08:56
|
|
TFONE-dobre wyniki, 0.3 WK
|
~Hala
|
7
|
2009-04-17 08:42
|
|
Jak spadnie na 2 zeta to moze i ktos zainwestuje. Narazie inne spolki
|
~madry
|
3
|
2009-04-16 23:37
|
|
MIDAS PANY !!!!!!!!
|
~don wasyl
|
2
|
2009-04-16 19:26
|
|
czy juz po bessie?
|
multimurgrabia
|
2
|
2009-04-16 17:08
|
|
bak i ja stoimy na kupnie 3,37 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~fizyk
|
6
|
2009-04-16 15:03
|
|
Karkosik kupił Nordisk Polska więc TFone musi sobie radzić samo
|
~fizyk
|
12
|
2009-04-16 12:18
|
|
UWAGA fizyk zajal sie dystrybucja!!!
|
~bak
|
1
|
2009-04-16 12:14
|
|
Re: TFONE.GDZIE WASZ STERNIK ?
|
~JIMMY
|
10
|
2009-04-16 11:33
|