Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZDECYDOWANIE TFONE+OPTIMUS+HTL= KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~IDMSA 1 2009-04-25 15:57
Ściągać z S niech zamknie dzis luke to jutro kosmos multimurgrabia 9 2009-04-24 18:17
Jakie obstawiacie dzisiaj zamknięcie? ~Maras 6 2009-04-24 15:58
TFONE ZBIERANIE TRWA ~insaid 1 2009-04-24 15:43
Tfone ~arekkasa 1 2009-04-24 12:32
TFONE JUTRO LIDER SPADKÓW !!! 3,00 ZETA PANOWIE !!! ~zoRRo 13 2009-04-23 15:27
Tfone+Izolacja+Ecard=KOSMOS radze ladowac do wora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~DUZY REKIN 6 2009-04-23 11:24
TFO ~Pakowny 1 2009-04-23 09:06
Tfone bez naganiania. ~JIMMY 1 2009-04-23 09:05
TelForceOne ------> wracamy na 9zł ~Vw_fanatic 2 2009-04-23 05:43
TFONE WAM UCIEKA ~rop 3 2009-04-22 21:17
spokój i cisza ~wojcio 15 2009-04-22 19:34
Wywiad z wiceprezesem Tfona dziasiaj w telewizji ~Marko 1 2009-04-22 18:46
to juz nie przelewki multimurgrabia 12 2009-04-22 17:01
TFONE JEDZIEMY++++++++++++++ ~dd 3 2009-04-22 16:09
zawsze zastanawiają mnie frajerzy kupujący na otwarciu ~RK 1 2009-04-22 09:13
najblizsze wsparcie na 2,54 neoplat 10 2009-04-21 23:01
nic nowego sami kiciarze i naganiacze - cały czas to samo ~heeeee 3 2009-04-21 20:08
dzisiaj na tfone powróciła kaczka ruchaczka i pakiet 20 k nabyła ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-21 18:17
TFone ~spokojny 10 2009-04-21 15:18
... tylko pogrywka DT ? ~bubu 7 2009-04-21 15:01
TFONE wykres pokazuje odbicie ~rop 2 2009-04-21 14:47
W RAZIE PRZEJĘCIA AKTYWÓW SPÓŁKI CENA AKCJI MOŻE OSIĄGNĄĆ 15 ZŁ ~masters 3 2009-04-21 12:42
TFONE ODBICIE ROZPOCZETE ~ROP 1 2009-04-21 11:32
TFONE - widły enforces 1 2009-04-21 11:16
TFONE !!!!!!!!!! ~sikorka 1 2009-04-21 11:05
promocja ~RK 1 2009-04-21 09:25
Trzymać dupy bo dzis bedzie śmierdziało .... ~arekkasa 1 2009-04-21 08:45
TFONE+IZOLACJA+ECARD= KONIEC PROMOCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~JIMMY 1 2009-04-21 08:29
tfone kto tak sypie ??? bardziej zaciskajcie zwieracze !!! bo będzie ... ~bolO 1 2009-04-21 07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.