Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NO ROZBIERAĆ TO 3.6x !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~OwNeR 2 2009-05-08 17:02
++++++++++++++++++++++ w raporcie ~euGeniusz 2 2009-05-08 16:50
bedzie wielka strata ~co jest 5 2009-05-08 15:06
po co ? ~alek 1 2009-05-08 13:12
Tfon się dusi ... ~arekkasa 4 2009-05-07 23:09
WALL STREET WALI - 5 % !!! MACIE AKCJE ??? GOOD LUCK ??? ~telefonistka 2 2009-05-07 20:26
Tfone niech spada - tanio kupimy ~arekkasa 1 2009-05-07 14:33
TFONE BEZ ZYSKU ~insaid 5 2009-05-07 11:29
Martin podziękował wszystkim...... martin-dtr 8 2009-05-06 23:29
na linii trendu wzrostowego ~damy rade 3 2009-05-06 23:00
TELEFORCEONE+OPTIMUS+ARMATURA =KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~PAJAC 1 2009-05-06 19:28
what the fuck?! ~co jest 9 2009-05-06 18:13
uwaga ~noname 9 2009-05-06 16:05
KIEDY STARTUJEMY ???? ~sierro 2 2009-05-05 22:53
spółka która da zarobic ~xmen 1 2009-05-05 21:46
START na szczyty TFONE+OPTIMUS+IZOLACJA = KOSMOS !!!!!! ~PAJAC 1 2009-05-05 19:01
no zbierać, zbierać bo szkoda czasu ~damy rade 4 2009-05-05 11:20
Tfone ~arekkasa 1 2009-05-05 08:49
Leszczu leszczu leszczu ~badacz DNA 5 2009-05-04 23:05
czemu wszystko rośnie a ten śmieć spada? ~co jest 12 2009-05-04 18:22
Gdzie Krzykacze WIELKOŚCI TFona sprzed 10.04??? ~mb 9 2009-05-04 08:59
Jakie prognozy na przyszły tydzień? ~skubi 8 2009-05-03 22:02
TFONE- niedoceniona, pewna, z dobrymi wynikami ~Hala 7 2009-04-30 20:02
jutro open z luką ~katklo06681 17 2009-04-30 13:18
TFONE ZYSK KWARTALNY ~INSAID 3 2009-04-30 08:58
TFONE JESZCZE TANI ~INSAID 2 2009-04-29 10:22
TFONE GWIAZDA PRZYSZŁYCH TYGODNI ~insaid 8 2009-04-29 09:17
tfone zaraz 3,4 ~insaid 3 2009-04-28 15:00
Tfone może jakieś info ? ~arekkasa 7 2009-04-28 11:14
jakie prognozy na najbliższy tydzień akcjonariusze? ~skubi 7 2009-04-26 17:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.