Witam. TFONE jest spółkoą która jeszcze jest nie dowartosciowana .Moje zdanie jest takie ze ta spółka da zarobic 200% do konca roku tym bardziej ze nalezy do grona miejszoscowego sp.które na ten rok przewidują dodatnie wyniki kwartalne.Dla porównania proszę zwrócic uwagę co działo się z HTLSTREFĄ w 2008 roku przy ogłaszaniu dodatnich wyników Q .Przypominam ze wtedy tręd na gpw był silnie spadkowy .POZDRAWIAM MĄDRYCH GRACZY