| Telewizja mobilna w MyPhonach | ~Maras | 10 | 2009-05-17 23:38 |
| RAPORT ! | ~OwNeR | 35 | 2009-05-17 23:24 |
| kurs- ważne! | ~plekus | 3 | 2009-05-15 21:45 |
| Dziś niby wielki 15ty i co? | ~Akcjonariusz | 4 | 2009-05-15 16:56 |
| Gdyby był zysk to by insiderka juz dawno skupowala i przy takiej | ~rozsądek | 18 | 2009-05-15 10:00 |
| BYC CIERPLIWYM NA GPW TO ZNACZY ZARABIAC 3 RAZY WIĘCEJ | ~xmen | 1 | 2009-05-14 17:57 |
| Czy to już koniec TFONU ??????? | ~niespokojny | 3 | 2009-05-14 16:07 |
| Dzisiaj COGNOR jutro TFON !!!!!! | ~wiedzący | 1 | 2009-05-14 14:10 |
| Tfone | ~arekkasa | 5 | 2009-05-14 12:36 |
| TFONE jednak zysk | ~insaid | 1 | 2009-05-14 10:01 |
| Zysk za IQ2009 | ~Maras | 10 | 2009-05-13 17:34 |
| TFONE !!!!!!!!!! - brać póki czas !!! | ~spokojny | 1 | 2009-05-13 16:06 |
| obesrane pampersy wywalać ! | ~oWnEr | 1 | 2009-05-13 14:50 |
| Czas najwyższy zacząć zbierać!! | ~XXX | 2 | 2009-05-13 10:29 |
| Gwiazda poranna | ~OwNeR | 4 | 2009-05-13 02:08 |
| TFONE przed wybiciem | ~INSAID | 10 | 2009-05-12 20:58 |
| CO JEST GRANE Z TYM TFONEM ????????????? | ~zniecierpliwiony | 1 | 2009-05-12 14:44 |
| TFONE | ~spokojny | 3 | 2009-05-12 13:45 |
| zaczynamy ? | ~RK | 2 | 2009-05-12 11:49 |
| Tfone ale gorąco się robi | ~arekkasa | 1 | 2009-05-12 11:47 |
| Za głośno tu jeszcze na zmiany..... | martin-dtr | 5 | 2009-05-12 10:49 |
| A TFONE DZIS | ~insaid | 1 | 2009-05-12 09:55 |
| INFO AKTUALNE i WAŻNE !!! | ~sierro | 4 | 2009-05-12 08:54 |
| Czy ktoś zna przecieki na temat WYNIKÓW ????? | ~sierro | 3 | 2009-05-11 22:49 |
| Skupowanie po cichu | enforces | 31 | 2009-05-11 22:16 |
| TFONE ZYSK | ~nowy | 5 | 2009-05-11 17:05 |
| Tfone | ~MG | 3 | 2009-05-11 15:06 |
| Kozaki i Pluszaki dawac papier co jest z wami ? | ~PAJAC | 1 | 2009-05-11 12:40 |
| raport z zyskami 15.V | ~OwNeR | 8 | 2009-05-11 10:49 |
| Na przyszly tydzien Mos. Zabrze i Tfone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~INTERNET | 2 | 2009-05-09 18:37 |