Ekstrapolując dynamikę wzrostu zysku pomiędzy IIIQ a IVQ2008 myślę, że możemy spodziewać się zysku za IQ2009 w granicach 3,5-4 mln PLN.
Jeżeli tak będzie to dla mnie bomba zwłaszcza, że jeszcze nie ruszyła współpraca z Centernetem. Pierwsze efekty powinnismy zobaczyć w zysku za IIQ2009 + zysk teletorium (zdaniem Prezesa).
Wniosek: jest i będzie dobrze.
Pytanie kiedy i jak przełoży się to wszystko na kurs.