Forum giełdowe spółki TAURON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dzisiaj ~alienn 4 2026-05-20 17:37
Kapitał zapasowy - składnik kap własnych ~Jaś 4 2026-05-20 16:46
Kmiot i Bruce jesteście jeszcze ? ~Tomi88 6 2026-05-20 13:33
zmiana polityki dywidendy na 30 GROSZY!!!! ~essa 6 2026-05-20 13:03
Walne 20.05 ? Chyba tak?. ~Jaś 11 2026-05-20 12:20
Wig-Energetyka eldealeros 36 2026-05-19 19:34
Dla tych co się smucą ~Trzas-wawa 12 2026-05-19 19:33
Pytanie ~Byk 4 2026-05-19 17:24
pytanie do prawdziwych akcjonariuszy ~essa 5 2026-05-17 23:14
Od 6 minuty o energetyce. ~Fugazi 11 2026-05-17 13:59
Analiza Tauronu po sesji 16.03.2026r. ~Tauron 18 2026-05-16 19:26
a PGE 1.94 mld zysku w I kw. eldealeros 8 2026-05-16 08:09
szort ~alienn 11 2026-05-14 22:59
Do Pana ministra finansów Domańskiego ~alienn 11 2026-05-14 18:47
TAURON buduje polski łańcuch dostaw ~halicz 11 2026-05-14 15:01
Jeśli zatwierdzą dywidendę to... ~essa 13 2026-05-13 21:29
technika ~as 7 2026-05-13 09:47
Kabaret ~Ator 12 2026-05-11 16:16
Macie oficjalnie szorta ~Fugazi 39 2026-05-11 10:37
Kiedy walne, wiecie coś?. ~Jaś 30 2026-05-09 23:20
Trzeba ogłosić bankructwo ~Ator 16 2026-05-08 17:31
fakty ~as 8 2026-05-07 16:31
Ponad 2 mld zł EBITDA i blisko 1 mld zł zysku netto ~tyros24 12 2026-05-07 10:14
dywidenda ~alienn 28 2026-05-06 23:56
Szacunki za 1 kwartał. ~marpry 9 2026-05-06 23:15
Endesa udowadnia, że można zwiększać zyski przy niższej cenie energi eldealeros 1 2026-05-06 21:19
Wzrosty, Panie, Wzrosty - jak wszędzie - będą ~Grey 10 2026-05-06 17:30
wykres ~analityk 5 2026-05-05 21:40
technika ~as 3 2026-05-05 00:29
Ale duże zlecenie na fixie poszło, odwrót?. ~Jaś 6 2026-05-04 23:23
[x]
TAURONPE -1,03% 9,22 2026-06-26 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.