| dzisiaj | ~alienn | 4 | 2026-05-20 17:37 |
| Kapitał zapasowy - składnik kap własnych | ~Jaś | 4 | 2026-05-20 16:46 |
| Kmiot i Bruce jesteście jeszcze ? | ~Tomi88 | 6 | 2026-05-20 13:33 |
| zmiana polityki dywidendy na 30 GROSZY!!!! | ~essa | 6 | 2026-05-20 13:03 |
| Walne 20.05 ? Chyba tak?. | ~Jaś | 11 | 2026-05-20 12:20 |
| Wig-Energetyka | eldealeros | 36 | 2026-05-19 19:34 |
| Dla tych co się smucą | ~Trzas-wawa | 12 | 2026-05-19 19:33 |
| Pytanie | ~Byk | 4 | 2026-05-19 17:24 |
| pytanie do prawdziwych akcjonariuszy | ~essa | 5 | 2026-05-17 23:14 |
| Od 6 minuty o energetyce. | ~Fugazi | 11 | 2026-05-17 13:59 |
| Analiza Tauronu po sesji 16.03.2026r. | ~Tauron | 18 | 2026-05-16 19:26 |
| a PGE 1.94 mld zysku w I kw. | eldealeros | 8 | 2026-05-16 08:09 |
| szort | ~alienn | 11 | 2026-05-14 22:59 |
| Do Pana ministra finansów Domańskiego | ~alienn | 11 | 2026-05-14 18:47 |
| TAURON buduje polski łańcuch dostaw | ~halicz | 11 | 2026-05-14 15:01 |
| Jeśli zatwierdzą dywidendę to... | ~essa | 13 | 2026-05-13 21:29 |
| technika | ~as | 7 | 2026-05-13 09:47 |
| Kabaret | ~Ator | 12 | 2026-05-11 16:16 |
| Macie oficjalnie szorta | ~Fugazi | 39 | 2026-05-11 10:37 |
| Kiedy walne, wiecie coś?. | ~Jaś | 30 | 2026-05-09 23:20 |
| Trzeba ogłosić bankructwo | ~Ator | 16 | 2026-05-08 17:31 |
| fakty | ~as | 8 | 2026-05-07 16:31 |
| Ponad 2 mld zł EBITDA i blisko 1 mld zł zysku netto | ~tyros24 | 12 | 2026-05-07 10:14 |
| dywidenda | ~alienn | 28 | 2026-05-06 23:56 |
| Szacunki za 1 kwartał. | ~marpry | 9 | 2026-05-06 23:15 |
| Endesa udowadnia, że można zwiększać zyski przy niższej cenie energi | eldealeros | 1 | 2026-05-06 21:19 |
| Wzrosty, Panie, Wzrosty - jak wszędzie - będą | ~Grey | 10 | 2026-05-06 17:30 |
| wykres | ~analityk | 5 | 2026-05-05 21:40 |
| technika | ~as | 3 | 2026-05-05 00:29 |
| Ale duże zlecenie na fixie poszło, odwrót?. | ~Jaś | 6 | 2026-05-04 23:23 |