Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dywidenda ~ciekawy 3 2025-03-27 00:39
n to wygląda ~wojtek 2 2025-03-26 18:05
Niestety biomed znów dzierży ~Rumburak 3 2025-03-26 17:13
Bardzo ~obiektywny 2 2025-03-26 09:55
NIKT NIE PISZE .... BO WSZYSTKO WYCINAJĄ !?? ~Onufry-senior 12 2025-03-26 09:14
Przebudzenie EuCO? Militarka, inwestor i fundamenty w grze ~krystiano 1 2025-03-25 22:05
Przychody w górę, EuCO wygląda na gruby temat ~zenonz 1 2025-03-25 17:56
Grosz do grosza i będzie miarka ~boly 1 2025-03-25 17:34
efekt fabryki godz 10.40 ~wojtek 5 2025-03-25 11:12
Przychody w górę, EuCO wygląda na gruby temat ~bartekt 1 2025-03-24 21:19
Dziś - wzrost obrotów ,dobry furman zawraca na miejscu ~boly 3 2025-03-24 20:40
Czerwień jak co dzień dziś ~Zigigi 3 2025-03-24 13:27
40 minut do czerwieni trole ubrane ~Zigigi 1 2025-03-24 08:21
Dziś zamknięcie 4,65 zł ~boly 4 2025-03-23 18:31
nadzieja ~Obiektywny 5 2025-03-23 15:06
SZARO - CZARNI..DALECY OD ZIELENI.... ~Onufry-senior 1 2025-03-23 11:38
niskie poziomy zachęcają do wejścia ~zawisza_gp 2 2025-03-22 15:53
nisko, ale to się może szybko zmienić ~sowa_giełdowa 3 2025-03-22 15:52
tu każdy większy pieniądz robi robotę ~dyzioinwestor 2 2025-03-21 23:14
Jest moc nikt nie puszcza ~Nubii 2 2025-03-21 23:13
malutka spółka, eshopping gotowy na strzał ~pietrek 1 2025-03-21 21:07
Stabilna spółka ~Kumaty 13 2025-03-21 18:10
Ale gniot ~Piki 2 2025-03-21 18:09
Czemu to się nie otwiera jeszcze ~Jeju 11 2025-03-21 14:32
ESHOPPING wygląda na gotowy pod szybki obrót ~sowa_giełdowa 1 2025-03-21 13:45
Ojej, spółka znana z oszustw znowu na czerwono ~ktos 2 2025-03-21 13:40
w takich spółkach jak ESHOPPING zawsze może się dziać ~zawisza_gp 1 2025-03-21 11:02
obserwować, bo coś się może zadziać ~dyzioinwestor 4 2025-03-21 11:02
Info z wczoraj ~Moriar 2 2025-03-21 10:15
.. produkcja Onko ma zwiększyć się 7-krotnie ~boly 18 2025-03-21 08:52
[x]
SNTVERSE -0,37% 2,69 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.