| Moje obawy | ~obiektywny | 6 | 2025-04-17 09:32 |
| Strategia na lata | ~Menelbiznesu | 1 | 2025-04-16 20:02 |
| a co ze strategią? | ~RED | 10 | 2025-04-16 19:45 |
| TEN PORTAŁ BLOKUJE WYPOWIEDZI DŁUGOLETNICH AKCJONARIUSZY SPÓŁKI | ~Onufry-senior | 6 | 2025-04-16 15:25 |
| JEDYNE CO IM WYCHODZI... TO KOLEJNE SPIEPRZONE ŚWIĘTA !!! | ~Onufry-senior | 2 | 2025-04-16 12:18 |
| Leszcze czemu taki zjazd ? | ~Kumaty | 2 | 2025-04-16 11:37 |
| Kupować bo tanio !!!! | ~Klemens | 13 | 2025-04-16 01:17 |
| Ile akcji sobie wydrukowali lacznie drukarze z Lublina? | ~Darek | 13 | 2025-04-15 20:06 |
| Jakie wyniki obstawiacie ?? Ja | ~Kumaty | 4 | 2025-04-15 15:23 |
| Pamiętacie ilu tu było naganiaczy? | ~Kumaty | 13 | 2025-04-15 13:48 |
| pamiętam jak obiecywali lepsze wyniki | ~Kumaty | 18 | 2025-04-15 13:37 |
| 321 start | ~Kumaty | 15 | 2025-04-14 21:01 |
| 321 falstart | ~Kumaty | 1 | 2025-04-14 16:00 |
| Obrót jak na tragowisku z ziemniakami | ~Zigigi | 2 | 2025-04-14 10:37 |
| Tylu tu pokemonów siedzi i nie widzi przyszłość tej spółki | ~Seba | 3 | 2025-04-10 10:31 |
| Z Trampa zrobił się trampek po sezonie | ~boly | 3 | 2025-04-10 06:27 |
| Molekuła | ~lolek | 7 | 2025-04-09 22:15 |
| No to jedziemy | ~Kumaty | 8 | 2025-04-09 21:22 |
| Cierpliwi zarobią!!!!! | ~Klemens | 10 | 2025-04-07 22:40 |
| Korekta | ~Inwestor | 7 | 2025-04-07 19:06 |
| Hallo | ~MadziazBobrem | 1 | 2025-04-07 15:10 |
| Ile zjazdu w tym tygodniu? | ~Kumaty | 8 | 2025-04-07 12:12 |
| Kwestia kilku dni | ~Mad | 1 | 2025-04-06 18:48 |
| Kiedy molekuła ? | ~Kumaty | 1 | 2025-04-05 16:33 |
| obiecanki | ~obiektywny | 6 | 2025-04-05 09:28 |
| Tu nic nie będzie | ~Kumaty | 1 | 2025-04-04 12:15 |
| Bedzie sie działo | ~MadziazBobrem | 3 | 2025-04-04 09:56 |
| SNTVERSE to teraz będzie trawą ratunkową przed uciekających przed cłami | ~boly | 1 | 2025-04-04 07:00 |
| Podobno szukają leku na covid od jakiegoś czasu? | ~Daria | 11 | 2025-04-03 21:20 |
| Zabawa w kotka i myszkę | ~biohazard | 2 | 2025-04-03 21:02 |