Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Moje obawy ~obiektywny 6 2025-04-17 09:32
Strategia na lata ~Menelbiznesu 1 2025-04-16 20:02
a co ze strategią? ~RED 10 2025-04-16 19:45
TEN PORTAŁ BLOKUJE WYPOWIEDZI DŁUGOLETNICH AKCJONARIUSZY SPÓŁKI ~Onufry-senior 6 2025-04-16 15:25
JEDYNE CO IM WYCHODZI... TO KOLEJNE SPIEPRZONE ŚWIĘTA !!! ~Onufry-senior 2 2025-04-16 12:18
Leszcze czemu taki zjazd ? ~Kumaty 2 2025-04-16 11:37
Kupować bo tanio !!!! ~Klemens 13 2025-04-16 01:17
Ile akcji sobie wydrukowali lacznie drukarze z Lublina? ~Darek 13 2025-04-15 20:06
Jakie wyniki obstawiacie ?? Ja ~Kumaty 4 2025-04-15 15:23
Pamiętacie ilu tu było naganiaczy? ~Kumaty 13 2025-04-15 13:48
pamiętam jak obiecywali lepsze wyniki ~Kumaty 18 2025-04-15 13:37
321 start ~Kumaty 15 2025-04-14 21:01
321 falstart ~Kumaty 1 2025-04-14 16:00
Obrót jak na tragowisku z ziemniakami ~Zigigi 2 2025-04-14 10:37
Tylu tu pokemonów siedzi i nie widzi przyszłość tej spółki ~Seba 3 2025-04-10 10:31
Z Trampa zrobił się trampek po sezonie ~boly 3 2025-04-10 06:27
Molekuła ~lolek 7 2025-04-09 22:15
No to jedziemy ~Kumaty 8 2025-04-09 21:22
Cierpliwi zarobią!!!!! ~Klemens 10 2025-04-07 22:40
Korekta ~Inwestor 7 2025-04-07 19:06
Hallo ~MadziazBobrem 1 2025-04-07 15:10
Ile zjazdu w tym tygodniu? ~Kumaty 8 2025-04-07 12:12
Kwestia kilku dni ~Mad 1 2025-04-06 18:48
Kiedy molekuła ? ~Kumaty 1 2025-04-05 16:33
obiecanki ~obiektywny 6 2025-04-05 09:28
Tu nic nie będzie ~Kumaty 1 2025-04-04 12:15
Bedzie sie działo ~MadziazBobrem 3 2025-04-04 09:56
SNTVERSE to teraz będzie trawą ratunkową przed uciekających przed cłami ~boly 1 2025-04-04 07:00
Podobno szukają leku na covid od jakiegoś czasu? ~Daria 11 2025-04-03 21:20
Zabawa w kotka i myszkę ~biohazard 2 2025-04-03 21:02
[x]
SNTVERSE 0,37% 2,70 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.