Forum giełdowe spółki SYGNITY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kiedy będzie ogłoszone sprawozdanie za II kwartał ? ~ciekawe 3 2018-05-08 20:23
Pośpieszna ucieczka prezesa do spraw finansowych Sygnity ~WrWol 11 2018-05-08 07:22
Akcje ~Zogan 12 2018-05-07 09:17
kolejny bankrut ~karol 18 2018-05-03 22:57
CRON ~prawda 5 2018-05-03 21:46
Sygnity tonie ~Mm 6 2018-05-02 15:01
Dolne po raz pierszy ~Gen_Italia 1 2018-05-02 14:59
Z każdom chwilom niżej ~Gen_Italia 1 2018-05-02 14:52
Katastroficzna poraszka wszelkiej maści totalnie na max ~Gen_Italia 1 2018-05-02 14:20
Pszyspieszna zmiana kodu na 1.xx - czy już w tym tygodniu? ~Salopa 4 2018-05-01 19:57
~Salopa ~Adam 9 2018-04-30 20:04
Wielkie przygotowania do zrzutu trwajom w najleprze ~Salopa 2 2018-04-30 20:01
Akcjonariusze sygnity to dysortograficy ~mm 2 2018-04-30 19:19
Dodali nowe info dla spółki ~Romi 4 2018-04-30 14:57
JEST POROZUMIENIE Z WIERZYCIELAMI ~Adrian 12 2018-04-29 13:23
Nadcinonga totalna katastrofa - poranny pekac straszy -czy bendzie niżej ~Salopa 5 2018-04-26 22:11
Skupowanie tyrwa caly czas!!!!Niebawem wystrzeli tak ze ho ho!!! ~sygni 24 2018-04-26 10:11
Z m i a n a K o d u ! ! ! ~Salopa 2 2018-04-25 10:15
Smutek przeogromny ~Salopa 3 2018-04-24 23:21
Zmiana kodu była blisko...Fantastiko zwalaniko ~Salopa 2 2018-04-24 17:18
Armagedon akcjonariuszy trwa w najlepsze ~Salopa 2 2018-04-20 22:28
Czynione som przygotowania - tak to wygonda ~Salopa 1 2018-04-20 10:55
Wyczekiwanie na szczał w stopę trwa w najlepsze. ~Salopa 2 2018-04-18 16:35
Dzień prawdy dziś nastompi ~Salopa 2 2018-04-18 15:42
Czy bendzie totalna zwała dzisiaj? ~Salopa 1 2018-04-17 09:05
Nima Nima chandlu na sygnity... ~Salopa 1 2018-04-16 09:35
Krwawy piontek trzynastego ~Salopa 2 2018-04-13 18:42
Jutro piontek, zły poczontek ~Salopa 1 2018-04-12 09:15
jesli teraz wybije w gore ~dfd 3 2018-04-12 08:19
Dzida dolna niewydolna ~Salopa 1 2018-04-11 12:09
[x]
SYGNITY -0,93% 74,20 2026-06-23 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.