Forum giełdowe spółki SUNWAY NETWORK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowe twarze w rn ~Zimny 12 2023-08-10 10:36
Jak tam, żyjeta?? Od prawie 2 tygodni tylko palowanko ~abc 13 2023-08-09 21:57
ZIELONO CZY CZERWONO JUTRO?? ~Ast 4 2023-08-09 20:30
Gdzie " obroty " ?????? ~zibi-7 14 2023-08-09 20:00
Gdzie on jest ~Piszpanjan 1 2023-08-09 14:06
Wiecie pod co jest gra? Wiecie czemu ragnar wchodzi w spółki it? ~Realista 24 2023-08-09 11:44
Zmiana nazwy na Ragnar spółka akcyjna i zmiana statutu spółki! ~Investor 13 2023-08-09 11:09
Ragnar znowu kupuje ? ~dfik 7 2023-08-09 08:14
Wszystko już jasne, ułożyło się w jedną całość..... ~abc 4 2023-08-08 15:30
Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na 4 września. ~abc 1 2023-08-08 15:23
WYNIKI TRAGEDIA , niestety ~wyniki 5 2023-08-08 11:45
Zaraz górne widły INFO ~zenek 2 2023-08-08 09:29
Kiedy pierwsze widły ~Glut 2 2023-08-08 08:57
Prosta giełda merytorycznie ~Rozsadny 19 2023-08-08 08:45
Cieniutko ~MPO 6 2023-08-08 07:43
Super raport zyski z 2 kw zafakturowane na 3 kwartal ~Gosc 5 2023-08-07 23:25
✅ Raport miód-malina ~GRUBY 4 2023-08-07 23:10
IIQ 2023 - strata netto w wysokości -44.951,71 zł. ~cxz 9 2023-08-07 23:03
Gdzie raport ~Rob 9 2023-08-07 22:40
skupiaja sie warmagnet ~Raport2Q 2 2023-08-07 22:30
Raport dobry jutro widly aktorus123 1 2023-08-07 22:21
Od jutra prezes na zakupach ~Obserwator 7 2023-08-07 22:05
Ooooo...jutro padaka....Pro pada ka ~Glut 1 2023-08-07 21:01
Link do raportu ~Jajature 1 2023-08-07 20:52
Ragnar kupuje rowniez w infrze. aktorus123 6 2023-08-07 17:57
TKO +70% 4.43 PLN ~ObserwatoR 16 2023-08-07 17:54
zysk czy strata ? ~GREENX 17 2023-08-07 17:36
SUPER RAPORT ~tylkosiępytam 6 2023-08-07 17:11
Przerzucanie akcji ~Xxx 2 2023-08-07 15:42
SPOKOJNIE ZARAZ SIE ROZKRECI W PN RAPORT ~Jajature 14 2023-08-07 15:37
[x]
SUNNET 0,00% 2,42 2026-06-24 09:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.