Forum giełdowe spółki SUNWAY NETWORK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zapamiętać - kapitalizacja bardzo niska, teraz się pakuje leszczyki ~spec 2 2023-08-24 21:15
Sesja 26.07 - identyczna ~Grendel 9 2023-08-24 20:37
Ładny odbiór od spanikowanych leszczy ja 2,60, jutro info i odjazd ~Gosc 6 2023-08-24 20:08
✅ Trudno kupić akcje bez skokowego podnoszenia ceny ~kupiec 2 2023-08-24 18:31
Zaraz widły. DOLNE ~wŁOCH 10 2023-08-24 18:30
Akcje są zebrane i zaparkowane ~ObserwatoR 5 2023-08-24 18:29
Januszewski wychodzi z akcji? ~abc 8 2023-08-24 18:28
Dzięki za tanie akcje po 2,60. A myslalem że pociąg odjechał beze mnie ~Gosc 3 2023-08-24 17:49
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2023-08-24 17:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-08-24 17:13
Szybko oddawać, czekam frajerzy, buahaha ~elo 2 2023-08-24 16:55
FF jest mniejszy niż może się wydawać ~Obiektywnie 4 2023-08-24 16:53
TKO - 17% ~wŁOCH 1 2023-08-24 16:52
Dobrze mówili że ubierają ~Lol 1 2023-08-24 16:33
i jak tam naiwniaki sponsorzy poubierane w palta? to na dolne ~taktowidzę 2 2023-08-24 16:30
Obserwator jesteś jeszcze? Stokrotne dzięki! ~Manolo 5 2023-08-24 16:15
Prosta Giełda - jedyny taki system bojowy na świecie? ~Obserwator 6 2023-08-24 14:19
Mówię wam ~Wit 2 2023-08-24 14:17
.................................UCIEKAĆ Z HAKÓW ...moja rada ~makler 4 2023-08-24 14:11
O co jest gra i do ilu może dojść z kursem? ~cxz 4 2023-08-24 13:53
No to zlazłem z haka na zysku ;] ~Manolo 6 2023-08-24 13:40
......TAKI ...SYF.!.......STRACICIE HAJS .!......0 kasy we firmie ~syf 3 2023-08-24 13:25
dzisiaj 2x górne ~george 7 2023-08-24 12:07
zostaniecie z tym jak na ...YOLO .... ~makler 1 2023-08-24 11:46
otrząsnęli gałęzie z zepsutych owoców ~george 1 2023-08-24 11:44
........................................................DYSTRYBUCJA .! ~drukarnia 5 2023-08-24 11:44
Co za walka i emocje, w perspektywie bitwa o 3,70 ~relacja 1 2023-08-24 11:25
Progielda, 1 milion obrotu pękło!!! ~Obserwator 1 2023-08-24 11:21
tak się robi odleszczanie ~george 5 2023-08-24 11:21
tak wygląda klasyczna dystrybucjia.! ... UCZCIE SIĘ , wywalanie na górce ~dystrybutor 1 2023-08-24 11:20
[x]
SUNNET -0,82% 2,42 2026-06-23 13:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.