| Nie plakac bedzie dobrze za pare lat :) | ~TRANSEK | 10 | 2018-11-15 13:52 |
| tylko na dolnych widłach ktos się zainteresuje ale | ~stan | 1 | 2018-11-15 11:04 |
| 10 mln pln przychodów będzie w 3 kw. | ~qaz | 14 | 2018-11-15 09:28 |
| Tym razem popisali się :) , raporcik ok | ~mark | 17 | 2018-11-14 22:29 |
| Softblue - wyniki do dupy | ~aa | 2 | 2018-11-14 20:35 |
| odbicie | ~optymista | 7 | 2018-11-14 16:14 |
| Nc | ~TRANSEK | 2 | 2018-11-10 13:37 |
| No i zaczyna się opadanie | ~Optymista | 2 | 2018-11-09 20:16 |
| dlaczego nikt nie łyka tych 39gr?? | ~optymista | 8 | 2018-11-05 23:15 |
| Za jaka kwote robia dla Tvp ? | ~TRANSEK | 4 | 2018-11-05 08:11 |
| bedzie odpał | ~dignitarz | 2 | 2018-11-03 21:51 |
| Wybicie | ~TRANSEK | 2 | 2018-11-03 08:22 |
| Softblue-Inventionmed(Labolatorium Naturella)-Boruta | ~TRANSEK | 5 | 2018-11-02 23:06 |
| nie macie jak wyjść z tego gniota ? | ~kris | 3 | 2018-11-01 20:42 |
| Podciągnęli i czekają że się ktoś podstawie.. | ~Real | 2 | 2018-10-30 14:18 |
| Boruta | ~TRANSEK | 3 | 2018-10-30 07:43 |
| Co z bluedust? | ~src | 31 | 2018-10-29 13:57 |
| dziwnie spokojny | ~kris | 3 | 2018-10-28 17:58 |
| ale kto tak szarpie naszą perłę :) ??? | ~marek | 12 | 2018-10-27 20:51 |
| "słka" krzak | ~ozzo | 8 | 2018-10-25 14:48 |
| 0,43 nie do przejścia ale za to ... | ~kris | 8 | 2018-10-24 19:13 |
| uda się przebić 0,43 przed raportem?? | ~optymista | 5 | 2018-10-21 21:06 |
| Czemu nie spada ? | ~TRANSEK | 5 | 2018-10-18 18:29 |
| Czy te spadki się zatrzymaja? | ~Sofr | 3 | 2018-10-15 14:52 |
| Zbieranko? | ~src | 21 | 2018-10-15 09:57 |
| Src kiedy drony i inne super projekty hihi | ~Soft | 4 | 2018-10-14 23:22 |
| Coś próbują | ~src | 11 | 2018-10-14 21:34 |
| coś nie widać zainteresowania | ~optymista | 15 | 2018-10-14 12:57 |
| WIG | ~TRANSEK | 1 | 2018-10-11 09:49 |
| a teraz z górki na pazurki | ~marek | 8 | 2018-10-10 13:12 |