Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie plakac bedzie dobrze za pare lat :) ~TRANSEK 10 2018-11-15 13:52
tylko na dolnych widłach ktos się zainteresuje ale ~stan 1 2018-11-15 11:04
10 mln pln przychodów będzie w 3 kw. ~qaz 14 2018-11-15 09:28
Tym razem popisali się :) , raporcik ok ~mark 17 2018-11-14 22:29
Softblue - wyniki do dupy ~aa 2 2018-11-14 20:35
odbicie ~optymista 7 2018-11-14 16:14
Nc ~TRANSEK 2 2018-11-10 13:37
No i zaczyna się opadanie ~Optymista 2 2018-11-09 20:16
dlaczego nikt nie łyka tych 39gr?? ~optymista 8 2018-11-05 23:15
Za jaka kwote robia dla Tvp ? ~TRANSEK 4 2018-11-05 08:11
bedzie odpał ~dignitarz 2 2018-11-03 21:51
Wybicie ~TRANSEK 2 2018-11-03 08:22
Softblue-Inventionmed(Labolatorium Naturella)-Boruta ~TRANSEK 5 2018-11-02 23:06
nie macie jak wyjść z tego gniota ? ~kris 3 2018-11-01 20:42
Podciągnęli i czekają że się ktoś podstawie.. ~Real 2 2018-10-30 14:18
Boruta ~TRANSEK 3 2018-10-30 07:43
Co z bluedust? ~src 31 2018-10-29 13:57
dziwnie spokojny ~kris 3 2018-10-28 17:58
ale kto tak szarpie naszą perłę :) ??? ~marek 12 2018-10-27 20:51
"słka" krzak ~ozzo 8 2018-10-25 14:48
0,43 nie do przejścia ale za to ... ~kris 8 2018-10-24 19:13
uda się przebić 0,43 przed raportem?? ~optymista 5 2018-10-21 21:06
Czemu nie spada ? ~TRANSEK 5 2018-10-18 18:29
Czy te spadki się zatrzymaja? ~Sofr 3 2018-10-15 14:52
Zbieranko? ~src 21 2018-10-15 09:57
Src kiedy drony i inne super projekty hihi ~Soft 4 2018-10-14 23:22
Coś próbują ~src 11 2018-10-14 21:34
coś nie widać zainteresowania ~optymista 15 2018-10-14 12:57
WIG ~TRANSEK 1 2018-10-11 09:49
a teraz z górki na pazurki ~marek 8 2018-10-10 13:12
[x]
SOFTBLUE -0,83% 0,24 2026-06-24 15:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.