Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prokurent SBE prezesem w Athos ~mechsio 42 2019-01-03 14:51
src pięknie wyrolowałeś ludzi tu i na plgroup!!!!! ~soft 4 2019-01-03 13:24
Laboratorium Naturella inwestuje w moce ~qaz 8 2018-12-18 22:31
A tym czasem gleba gleba i jeszcze raz gleba ~mark 18 2018-12-18 15:25
Warranty ~dees 4 2018-12-14 14:05
Jedna z nielicznych zdrowych spółek na NC. ~ppp 8 2018-12-13 22:02
Tak się kończą przekręty Kierulów ~haha 3 2018-12-13 20:17
To już koniec SOFTBLUE ~did 2 2018-12-13 15:24
Kapitalizacja 5,5 mln zł a w kasie 11 mln ~qaz 1 2018-12-12 16:19
Jaki jutro obrót 100 złotych ? ~pagid 2 2018-12-12 15:21
Nowe strony SBE ~qaz 5 2018-12-11 20:18
Teraz 5 gr poproszę ~pagid 2 2018-12-10 21:16
Kurs jest bardzo wyoko.Może ruszy .. ~Artur 4 2018-12-09 20:47
Od debiutu... ~Jorgus 6 2018-12-05 10:08
Kontrakt na drony Orlik za 800 mln zł. ~stanblue 2 2018-12-02 13:17
Prawdopodobnie dziś informacja o rozstrzygnięciu przetargu ~ppp 9 2018-12-01 13:03
skończy to kiedyś spadać ?:( ~soft 4 2018-11-23 19:17
Bez sensftówTylko spadki nie ma mowy o wzrostach. ~5gr 2 2018-11-23 08:20
czy to jest jakiś wyścig na południe ? ~soft 2 2018-11-23 03:35
src znasz tą piosenkę ? ~soft 2 2018-11-23 03:34
Mam duzy plus z akcji, chce zrealizowac strate,zeby nie placic podatku ~TRANSEK 1 2018-11-22 23:07
Białe kołnierzyki ~obeznany 2 2018-11-22 15:53
Czy jest tu jakąkolwiek szansa na wzrosty?? ~Optymista 4 2018-11-21 12:37
pogrywają w SBE ~qaz 4 2018-11-20 19:40
Sypac , sypac , ja i tak szybciej nie kupię jak 10 groszy i taniej ~marek 2 2018-11-20 13:29
Nowy patent od sb ~Ozzo 1 2018-11-19 13:00
Zna sie ktos na ksiegowaniu z czego wynika tak duzy odpis amortyzacji ? ~TRANSEK 4 2018-11-15 21:26
do xxx ~optymista 3 2018-11-15 16:15
UPADŁOŚC WYDMUSZKI coraz bliżej ? :-) ~xxx 1 2018-11-15 16:09
kolejny dzień spadków ? kiedy to skończy spadać po 1 groszu ? :( ~soft 3 2018-11-15 15:53
[x]
SOFTBLUE -5,39% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.