|
Prokurent SBE prezesem w Athos
|
~mechsio
|
42
|
2019-01-03 14:51
|
|
src pięknie wyrolowałeś ludzi tu i na plgroup!!!!!
|
~soft
|
4
|
2019-01-03 13:24
|
|
Laboratorium Naturella inwestuje w moce
|
~qaz
|
8
|
2018-12-18 22:31
|
|
A tym czasem gleba gleba i jeszcze raz gleba
|
~mark
|
18
|
2018-12-18 15:25
|
|
Warranty
|
~dees
|
4
|
2018-12-14 14:05
|
|
Jedna z nielicznych zdrowych spółek na NC.
|
~ppp
|
8
|
2018-12-13 22:02
|
|
Tak się kończą przekręty Kierulów
|
~haha
|
3
|
2018-12-13 20:17
|
|
To już koniec SOFTBLUE
|
~did
|
2
|
2018-12-13 15:24
|
|
Kapitalizacja 5,5 mln zł a w kasie 11 mln
|
~qaz
|
1
|
2018-12-12 16:19
|
|
Jaki jutro obrót 100 złotych ?
|
~pagid
|
2
|
2018-12-12 15:21
|
|
Nowe strony SBE
|
~qaz
|
5
|
2018-12-11 20:18
|
|
Teraz 5 gr poproszę
|
~pagid
|
2
|
2018-12-10 21:16
|
|
Kurs jest bardzo wyoko.Może ruszy ..
|
~Artur
|
4
|
2018-12-09 20:47
|
|
Od debiutu...
|
~Jorgus
|
6
|
2018-12-05 10:08
|
|
Kontrakt na drony Orlik za 800 mln zł.
|
~stanblue
|
2
|
2018-12-02 13:17
|
|
Prawdopodobnie dziś informacja o rozstrzygnięciu przetargu
|
~ppp
|
9
|
2018-12-01 13:03
|
|
skończy to kiedyś spadać ?:(
|
~soft
|
4
|
2018-11-23 19:17
|
|
Bez sensftówTylko spadki nie ma mowy o wzrostach.
|
~5gr
|
2
|
2018-11-23 08:20
|
|
czy to jest jakiś wyścig na południe ?
|
~soft
|
2
|
2018-11-23 03:35
|
|
src znasz tą piosenkę ?
|
~soft
|
2
|
2018-11-23 03:34
|
|
Mam duzy plus z akcji, chce zrealizowac strate,zeby nie placic podatku
|
~TRANSEK
|
1
|
2018-11-22 23:07
|
|
Białe kołnierzyki
|
~obeznany
|
2
|
2018-11-22 15:53
|
|
Czy jest tu jakąkolwiek szansa na wzrosty??
|
~Optymista
|
4
|
2018-11-21 12:37
|
|
pogrywają w SBE
|
~qaz
|
4
|
2018-11-20 19:40
|
|
Sypac , sypac , ja i tak szybciej nie kupię jak 10 groszy i taniej
|
~marek
|
2
|
2018-11-20 13:29
|
|
Nowy patent od sb
|
~Ozzo
|
1
|
2018-11-19 13:00
|
|
Zna sie ktos na ksiegowaniu z czego wynika tak duzy odpis amortyzacji ?
|
~TRANSEK
|
4
|
2018-11-15 21:26
|
|
do xxx
|
~optymista
|
3
|
2018-11-15 16:15
|
|
UPADŁOŚC WYDMUSZKI coraz bliżej ? :-)
|
~xxx
|
1
|
2018-11-15 16:09
|
|
kolejny dzień spadków ? kiedy to skończy spadać po 1 groszu ? :(
|
~soft
|
3
|
2018-11-15 15:53
|