Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Aż tu u Was atmosfera wzrostowa się zrobiła.Uległem jej. ~steve 23 2024-03-05 01:20
Zacznę kółka tu kręcić jak Stew. ~Giselle 5 2024-03-04 19:46
Wpisujmy monowarazy artura g. Z bialego stoku ~Insider 2 2024-03-04 08:09
I co misiaczki? Tak jak pisałem ~Insider 33 2024-03-03 21:43
I juz? ~macgregor 5 2024-03-02 18:09
akcjoinm vel staryznajomek częstuj się po 0,26 w oczekiwaniu na 5,99 technik-at 10 2024-03-02 13:07
pięknie rośną zyski INVENTIONA z posiadanych akcji SBE:) akcjoinm 16 2024-03-01 17:28
jak tam src i stróże i inne takie wynalazki juz nie kupujecie? hahaha akcjoinm 9 2024-03-01 17:15
Achtung do 30 groszy stoi 12.3mln papieru ~stróż 5 2024-02-29 21:22
Powiem tak panie Stew ~stróż 4 2024-02-29 19:53
Ale kto oprócz Stewa tak to ssie? ~Giselle 2 2024-02-29 19:22
Kto tak popuszcza ~stróż 11 2024-02-29 19:11
Ekipa 2020:) ~Kierule 19 2024-02-29 19:00
Ale ten Stew ssie te akcje dzisiaj. ~Giselle 4 2024-02-29 17:32
Siorbać siorbać ~src 4 2024-02-29 14:29
INVENTION posiada większościowy udział w SBE szykuje się przejęcie!? ~insaider 3 2024-02-29 12:46
Zawiadomienie ~Komunikat 2 2024-02-28 23:41
AAA i mocne kupuj ~arek 9 2024-02-28 23:40
Policzmy się i wystawmy nasze po 1 zeta na cały dzionek ~stróż 6 2024-02-28 16:36
Softblue wreszcie docenione przez inwestorów? ~Vincent 5 2024-02-28 11:50
Lecimy na 5 zł ~Dawid 3 2024-02-28 11:36
Akumulacja pod wybicie trwa w najlepsze ~Bruce 8 2024-02-28 11:19
Rośnie jakby zaraz miał być jakiś wazny komunikat o nowych kontraktach ~Dawid 6 2024-02-27 22:25
Pilne!!!!! Odblokowane 16 mld euro to teraz się zacznie ~stróż 6 2024-02-27 20:50
W końcu czas na wybicie z tego kanału. ~Idelfonsa 4 2024-02-27 18:40
Po przebiciu 0,35 zacznie się szaleństwo zakupowe. ~Info 5 2024-02-27 13:58
Rynek new connect + podatek belki ~NewConnect 5 2024-02-27 13:36
Stew to kiedy robisz te zakupy po 0,10 ? ~rafcio 1 2024-02-27 13:07
Do 33 groszy pusto a i tam znikoma ilość ~stróż 1 2024-02-27 12:51
Czyżby wreszcie miał przyjść jakiś fajny prezes zamiast Kierula? ~Giselle 3 2024-02-27 12:50
[x]
SOFTBLUE -1,67% 0,24 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.