| Trzymamy akcje do 2 zł | ~Darek | 3 | 2024-03-06 16:10 |
| Przyjdzie KPO będą dofinansowania | ~Olaf | 1 | 2024-03-06 16:05 |
| Coś mają kombinować z Sztuczną inteligencją | ~Olga | 3 | 2024-03-06 15:49 |
| Komuś zależy żeby tanio kupić | ~Lenek | 1 | 2024-03-06 15:48 |
| Systematycznie Coraz większe zyski firmy | ~Andrzej | 2 | 2024-03-06 15:47 |
| Wystawili spychacze | ~Janusz | 1 | 2024-03-06 15:42 |
| Jak to ruszy, to będą 3x górne widły | ~Vincent | 15 | 2024-03-06 15:40 |
| ONE SOLUTION................ZARAZ PKC.! | ~one | 1 | 2024-03-06 15:38 |
| Ale obrót chyba czas wzrostu nastał | ~Marian | 1 | 2024-03-06 15:36 |
| Zakupiłem i Ja | ~Grześ | 1 | 2024-03-06 15:25 |
| kto oszukał jeden raz... | ~stary | 14 | 2024-03-06 15:22 |
| Piękne zysk będzie | ~Jakub | 1 | 2024-03-06 15:20 |
| Akumulacja papieru będzie do 0,5-0,6 a potem wybicie. | ~Info | 8 | 2024-03-06 15:18 |
| Tylko Softblu | ~Andrzej | 1 | 2024-03-06 15:08 |
| Kupiłem za 20 tysięcy. | ~RRRrrr | 2 | 2024-03-06 15:06 |
| Bardzo ciekawy kierunek rozwoju | ~Dawid | 2 | 2024-03-06 15:02 |
| Coraz Ciekawiej tu się robi | ~Edward | 1 | 2024-03-06 15:01 |
| Systematyczny wzrost przychodów | ~Grażyna | 1 | 2024-03-06 15:00 |
| KOGO TU CHCECIE UBRAC ??????????? | ~DZIECI | 3 | 2024-03-06 14:50 |
| Będzie dobrze. Tylko trzeba czekać | ~stróż | 2 | 2024-03-06 14:40 |
| ZACZYNAMY | ~Marek | 1 | 2024-03-06 14:40 |
| Dwie sesje po +40% i witamy się z 5 zł | ~Biały | 105 | 2024-03-06 14:39 |
| pokonać 0,32 i jazda na widły | ~Adrian | 1 | 2024-03-06 14:33 |
| Już niedługo 0.50 | ~Jan | 4 | 2024-03-06 14:29 |
| Bedzie powtórka z 2020 | ~Adrian | 1 | 2024-03-06 14:27 |
| Akcjoinm | ~src | 2 | 2024-03-06 13:36 |
| Pozdrowienia dla trolli i peroniarzy! | ~Vincent | 1 | 2024-03-06 12:35 |
| Poniedziałek 4.3.24r zapamiętacie tą datę. | ~Csikszentmihalyi | 15 | 2024-03-06 11:22 |
| Simplywall poleca sbe | ~stróż | 3 | 2024-03-06 10:50 |
| Docisk .... | ~Pazerny | 1 | 2024-03-05 16:34 |