Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Haha, serii C nikt nie chciał, to wciskaja "SimCoin". Ja pier... ~Piotr 1 2024-02-05 12:38
Trzy rzeczy ~Ricardo 1 2024-02-05 12:30
espi ~xx 1 2024-02-05 12:11
Kto wchodzi zagranica czy spółdzielnia a może ktoś cos już wie?! ~Mando 2 2024-02-05 10:23
Wychodząca spółdzielnia zaspamowała w weekend całe forum. Ostrzegam. ~Piotr 4 2024-02-05 10:15
Poubierali ~Gol 5 2024-02-05 10:12
pilne skasowanie wątku pt czy macie "piotr" plan ( co było tak złego..) ~acooi 3 2024-02-05 09:32
Jakby narzędzie "piotr" opiekujące walorem było odwołane, było by inacze ~viekklye 6 2024-02-05 09:30
Tak sie zastanawiam czy tu nie bedzie połączenia z VRFabric ~Mareen 4 2024-02-05 09:27
Już mamy 1mln obrotu !!! ~Mareen 4 2024-02-04 13:32
BOT im sie zesral, wkleja komentarze zarezerwowane na poniedzialek. :D ~Piotr 1 2024-02-03 20:14
Jest moc na papierze ~czarodziej 5 2024-02-03 20:14
1 minuta i 100 tyś obrotu !!! ~Mareen 7 2024-02-03 20:14
Po długiej akumulacji czas na trwały trend wzrostowy ~Grzmociciel 2 2024-02-03 20:13
Dzisiejsza sesja i SimFabric nr 1 ~Grobe 10 2024-02-03 20:13
Czy spółka podała już powód wyrzucenia ze STEAM? ~Ricardo 14 2024-02-03 20:12
100% wieksze zainteresowanie Simfabric ~tony 3 2024-02-03 20:12
SIMFABRIC c/z 3,8. CDR c/z 24. daje do myślenia !!! ~tony 2 2024-02-03 20:12
w koncu tutaj mozna zarobic ~an 2 2024-02-03 20:11
Julka dostała pożyczkę od SimFabric. To były moje pieniądze. ~Piotr 13 2024-02-03 20:11
i tak do 100 ~an 2 2024-02-03 20:11
a po 8 droga wolna na 16 ~an 2 2024-02-03 20:11
po przebiciu 4 rajd na 8 ~an 2 2024-02-03 20:10
all in w koncu odbija w gore ~an 2 2024-02-03 20:10
jutro opór 4 zl przebite ~an 2 2024-02-03 20:09
ciekawy wątek z Teslą ~jan 3 2024-02-03 20:09
Microsoft wchodzi ~jan 3 2024-02-03 20:08
jutro kolejne 2,5% ~jan 3 2024-02-03 20:07
ponad 2,5% w obrocie na jednej sesji ~jan 3 2024-02-03 20:07
0,5mln obrotu w 2 godziny ~jan 3 2024-02-03 20:07
[x]
SIMFABRIC 0,00% 1,53 2026-06-24 15:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.