|
Zaczyna się rozpisywanie na tema SimFabric.
|
~Mando
|
6
|
2024-02-07 13:55
|
|
Tokeny jak u Palikota?
|
~Roca
|
2
|
2024-02-07 12:50
|
|
Uwaga ESPI o otrzymaniu tokenów
|
~Dolar_kanadyjski
|
8
|
2024-02-07 12:43
|
|
Piotrunia wchodziśz w to ?
|
~czarodziej
|
4
|
2024-02-07 10:40
|
|
Technologia blockchain. Jak widac jest przyszłość.Czytać
|
~Mareen
|
5
|
2024-02-07 08:10
|
|
A może znów wypłacą dywidendę po kilkuletniej przerwie?
|
~Janusz_dywidendy
|
5
|
2024-02-06 21:34
|
|
Strategiczna umowa
|
~Boom
|
6
|
2024-02-06 15:00
|
|
Mocne kupuj
|
~Rodi
|
6
|
2024-02-06 14:59
|
|
Córka VRFabric lot w górę +19%
|
~Ja
|
1
|
2024-02-06 14:16
|
|
Kolejne premiery napędzają notowania
|
~Rodi
|
2
|
2024-02-06 14:09
|
|
A ja sobie pożartuje dziś i zapytam ...gdzie są gry? :)
|
~Piotr
|
6
|
2024-02-06 14:05
|
|
A może ten numer z krypto jest po to...
|
~Ricardo
|
2
|
2024-02-06 13:47
|
|
Substytutowanie notowanych akcji przez emisje krypto jest nielegalne.
|
~Piotr
|
18
|
2024-02-06 13:00
|
|
VFA przychody ze sprzedaży + 1765% za III q 2023r. (r/r) = kurs na dnie.
|
~uxv
|
2
|
2024-02-06 12:19
|
|
No tak kurs rósł w tamtym tygodniu a teraz co nagony
|
~Kolo
|
1
|
2024-02-06 11:03
|
|
Tokeny Zawieszenie
|
~Xzzzzz
|
8
|
2024-02-06 10:31
|
|
VFA lokomotywą na paliwie VR z kursem na dnie, a SIM z coins +20%
|
~see
|
1
|
2024-02-06 09:25
|
|
Do jakiej nory schował się mareniek?
|
~Ricardo
|
9
|
2024-02-05 22:12
|
|
Gdzie obiecane - 12% Piotrze?
|
~Romuald
|
10
|
2024-02-05 22:00
|
|
Tego się nie spodziewałem
|
~Heja
|
1
|
2024-02-05 17:36
|
|
Skoro SimCoiny są dla graczy po co wciskać je inwestorom?
|
~Hetman
|
7
|
2024-02-05 17:34
|
|
Kostropaty wszedl na grubo ale wyszedl na kakaowo
|
~Janusz
|
1
|
2024-02-05 17:05
|
|
Czerwień
|
~Gol
|
2
|
2024-02-05 15:51
|
|
Re: Wymysły piotra vel dolar kanadyjski vel ricardo itp to stek bzdur
|
~Rodi
|
19
|
2024-02-05 15:17
|
|
"Podpisanie umowy o współpracy" z Alchemy Insights to oszustwo.
|
~Piotr
|
1
|
2024-02-05 14:33
|
|
masakra
|
~kaowuael
|
7
|
2024-02-05 14:08
|
|
Znów miałem rację... Ależ niepsodzianka...
|
~Piotr
|
6
|
2024-02-05 14:06
|
|
Kończ waść, wstydu oszczędź!
|
~PatoStreamZPatoSpolk
|
1
|
2024-02-05 13:33
|
|
W temacie gier - czekam na odpowiedź
|
~Ricardo
|
15
|
2024-02-05 12:45
|
|
Dla nowych na tym forum
|
~Ricardo
|
7
|
2024-02-05 12:38
|