|
Sony.....
|
~Sanyo
|
6
|
2024-03-25 18:10
|
|
Jeszcze qrwisko walczło jeszcze dyszało ostatnimi resztkami zaniża.:)
|
~BurmistzForum
|
3
|
2024-03-25 18:05
|
|
Kurs tylko na śmieciowych i szemranych spółkach tak się zachowuje
|
~Kolo
|
1
|
2024-03-25 18:03
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2024-03-25 17:53
|
|
Luka w arkuszu na sprzedaż celowe zaniżanie..
|
~Gpw
|
15
|
2024-03-25 17:32
|
|
CZY JUTRO +20% ?!!!!!
|
~Heros
|
3
|
2024-03-25 17:31
|
|
3 zł powinno być na dniach
|
technik-at
|
1
|
2024-03-25 17:26
|
|
ALE UBRALI, buahahaha, DOCZYTALI DO KOŃCA, czy znowu tylko sam tytuł?
|
~bauahhaa
|
2
|
2024-03-25 16:51
|
|
Oby nie zarząd sypał przed okresem zamkniętym!?!?!?
|
~January
|
2
|
2024-03-25 16:46
|
|
Ten kto zaniża kurs wystawił swój cały dobytek ostatnie akcje
|
~Chojro
|
8
|
2024-03-25 16:43
|
|
Podaż na Simfabric, popyt na Sunway
|
~Pigi
|
3
|
2024-03-25 16:17
|
|
Bardzo mała ilość akcji zaraz sypaczowi się papier skończy..
|
~Fundu
|
8
|
2024-03-25 16:00
|
|
Ojoj ładna luka między zleceniami ..niech frajer wystawi najlepiej
|
~WanDan
|
2
|
2024-03-25 15:58
|
|
Było już to obiecane 10 zł?
|
~Ricardo
|
25
|
2024-03-25 15:37
|
|
Sposób na tanie i dużo akcji zapamiętać...
|
~Romek
|
11
|
2024-03-25 15:19
|
|
Korekta za nami. Teraz cel 7 zł
|
~Mando
|
21
|
2024-03-25 15:14
|
|
Co tu się odstawia - wpisów więcej niż transakcji :D:D:D
|
~Koper
|
4
|
2024-03-25 15:08
|
|
VRFabric 1 milion zysku w 3 kwartale 2023
|
~Jestmoc
|
15
|
2024-03-25 15:03
|
|
Setki firm na gpw. Narzędzie "piotr" z klonami fokus na sim i vfa.
|
~oncu
|
3
|
2024-03-25 14:26
|
|
dziś premiera gry
|
~myślący
|
3
|
2024-03-25 13:47
|
|
Trzy litery
|
~Koper
|
1
|
2024-03-25 13:38
|
|
Doskonałe wyniki sprzedaży gier Simfabric na rynku azjatyckim
|
~Azjata
|
14
|
2024-03-25 13:33
|
|
Wątki pisane przez pietrka
|
~Mariolka
|
3
|
2024-03-25 13:27
|
|
Frajer wywalony z papieru. I odstawiony na boczny tor
|
~Maliniak
|
2
|
2024-03-25 13:10
|
|
I lukasz ponownie miał racje
|
~Mdm
|
1
|
2024-03-25 13:09
|
|
Ludzieeee
|
~Ricardo
|
3
|
2024-03-25 13:09
|
|
Ricardo doniosłeś na mnie do moderatora...
|
~jan
|
1
|
2024-03-25 13:07
|
|
EspiFabric
|
~Ricardo
|
1
|
2024-03-25 12:59
|
|
Simfabric, kolejne dobre info a kurs - 5%???
|
~January
|
4
|
2024-03-25 12:51
|
|
Ktoś dziś z ukrytego do 13-tej sprzedał towaru za ponad 700 tys.
|
technik-at
|
2
|
2024-03-25 12:50
|