Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A wystarczyło wydać obiecany Farm&Fix i było by już min.15zł bez łaski ~Ali 1 2024-03-29 08:25
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2024-03-29 00:08
miałem sprzedać... ale trolle tak zajadle atakują... ~jan 12 2024-03-28 18:24
Gry VRFabric i platformy na których są one dostępne ~Mariolka 6 2024-03-28 15:18
Ragnar ~zdumiony 3 2024-03-28 13:08
Tłumiona publikacja pozytywów na vrfabric i skup akcji prezesa... ~cence 3 2024-03-28 11:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2024-03-28 10:27
Piotr wytacza bardzo poważne oskarżenia... ~jan 7 2024-03-28 09:16
Kierunek 2,80 wyznaczony ... ~Kra-Kra-Leszcze-Dwa 2 2024-03-28 08:12
Wynik finansowy VRfabric ~Fakty-nie-kłamstwa 3 2024-03-27 18:05
VrFabric ma 2,51 pln na koncie. Kolejny "sukces" Leszczyńskich. ~Piotr 3 2024-03-27 13:42
Niech inni prezesi z gamingu idą na szkolenie do Leszczyńskich ~Geek 4 2024-03-27 11:28
Koniec Akumulacji i wzrosty ~XinwestycjeX 1 2024-03-26 19:27
To sobie dzisiaj nakupiłem kilka razy wiecej niż miałem ~Maxiking 7 2024-03-26 13:55
Kupiłem po 100 złotych. ~pomocy 2 2024-03-26 11:30
VR Wiedźmin? Plotka? Cdprojekt?! ~CDPfabric 4 2024-03-26 11:01
Zjazd do bazy ~Ricardo 1 2024-03-26 10:34
Końcówka wywalanego papieru już nawet na ukryciaki i go nie stać. ~Karol 10 2024-03-26 10:14
Spokojnie to nie Ragnar kupuje Ragna skupuje po 5 zł :) ~Sanyo 1 2024-03-26 09:13
Jest świadkiem na weselu. ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:13
Kiedyś myślałem, że giełda to kasyno. ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:11
Wczoraj miałem zły sen. ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:10
Zrobiłem rebalans portfela. ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:08
To powinno co najmniej po 2 000 za akcję chodzić. ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:05
A co jak Watykan będzie chcial wejść w vr z Simfabric? ~BijkońVr 1 2024-03-25 22:01
MOZE ESPI Z WAŻNĄ AMERYKAŃSKĄ FIRMĄ? ~BijkońVr 3 2024-03-25 21:58
Myślę, że.. ~Front 3 2024-03-25 21:43
Spółdzielnia udaje nie-spółdzielnie na forum i atakuje siebie. :))) ~Piotr 5 2024-03-25 19:28
Dobra bez jaj trzeba odebrać papier który się wysypało..i... ~WKołkoKóljo 3 2024-03-25 18:46
spółdzielnia zszokowana ~harikriszma 6 2024-03-25 18:15
[x]
SIMFABRIC -0,13% 1,53 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.