Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
SF podzieli los Macro Games? ~Piotr 1 2020-10-27 06:26
Jutro napiszę jaka jest przyczyna spadków - zgadujcie ~Prospect 17 2020-10-26 22:18
Już chyba wyniki za IIIci kwartał są znane większym graczom. ~Piotr 6 2020-10-26 20:33
Wszystkie szemrane ESPI na ten rok podatkowy zostaną rozliczone. ~Piotr 5 2020-10-26 20:29
Julia L. I Emil L. poszukiwani ~Analytyk 4 2020-10-26 20:10
Drugi petrolinvest ~Zbik 2 2020-10-26 19:56
Aułaaa ~Mdm44 4 2020-10-26 19:11
Jutro 14 w piatek 8zl ~yorkk2 2 2020-10-26 18:28
sim się rozpędza ? szkoda że na wstecznym :) ~ja 3 2020-10-26 18:23
Pablo i Siergiej, macie okazję dokupić taniej. :) ~Piotr 7 2020-10-26 17:52
Firma consultingowa Anny Garwolińskiej, którą wynajęło SF. ~Piotr 2 2020-10-26 17:42
Stagnacja tygodniami i nagle prawie 700 tyś. obrotu i wodospad. ~Piotr 1 2020-10-26 17:04
-11.48% czyli wracacie do tradycji 10% spadków ~Brawowy 1 2020-10-26 17:02
kto ich wpuściuł na giełdę? ~ADMIN 3 2020-10-26 17:00
Zatrzyma się na 15 zł ~Analytyk 2 2020-10-26 16:59
Niech ktoś coś zrobi! ~Początkujący 2 2020-10-26 16:56
Sim na główny parkiet do wig 20 ~ja 1 2020-10-26 16:27
Ujawniam manipulacje SF dot. umów e-learningu ~Oktawian 20 2020-10-26 16:12
Ludziom puszczają nerwy ~Korba 1 2020-10-26 16:01
Już -81% od szczytu :D ~Haha 2 2020-10-26 15:23
Dajcie jeszcze coś niżej, za mało kupiłem ~Maxiking 2 2020-10-26 15:19
Ot tak nagle 500 tyś. obrotu... Ciekawe jaki jest powód. ~Piotr 1 2020-10-26 15:17
co to za automat zaniża kurs ? ~iNWESTOR 5 2020-10-26 14:52
Nagle 400 tyś obrotu, który z SF pozbywa się udziału? ~Piotr 1 2020-10-26 14:51
padaka ~rakiet 1 2020-10-26 14:46
Obstawiamy kiedy 2zł ~Boss 3 2020-10-26 14:34
Będzie OK ~BBC 4 2020-10-26 14:31
Ja winię Leszczyńskich ~Brrr 3 2020-10-26 14:29
6 producent gier, Julii odpowiedź gdzie i jakich? ~Brrr 1 2020-10-26 14:25
Śmierdzi przekrętem na odległość ~oko 6 2020-10-26 14:23
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.