Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowa umowa ~Brrr 4 2020-10-28 18:08
w tym roku zbankrutuje ? ~To_smiec 8 2020-10-28 17:22
centrum badawcze ? buhahaha ~To_smiec 2 2020-10-28 17:10
I dochodzi do 15 lekki postój i dalsza jazda ~ja 3 2020-10-28 13:30
Skończą jak Sanescobar ~Boss 3 2020-10-28 13:28
LADA CHWILA INFO O WALCOWNI I JADYMY NA 200 ZŁ. PEREŁKA ~jb 2 2020-10-28 13:27
Za chwilę dolne widły. Co za żenada. ~Piotr 2 2020-10-28 13:10
a myślałem żeby to kupić ale kupiłem THE DUST ~ewgfasfrd 1 2020-10-28 10:47
czy to już naprawde trzeba z tąd odejść? ~debil 2 2020-10-28 10:43
CBA puka już do Leszczyńskich ~York 9 2020-10-28 10:35
108 mln kapitalizacji. Zejdziemy poniżej 100 mln i parkietu nie będzie. ~Piotr 1 2020-10-28 10:23
Za chwilę 15 zł. Pablo, masz okazję dokupić taniej :). ~Piotr 1 2020-10-28 10:15
Gamming nowych? ~Jolanta 1 2020-10-28 09:12
Czemu Emil nie kupuje tanich cennych akcji? ~oko 2 2020-10-28 09:09
szacun. przychody ze sprzedaży Gry przekroczyły w dniu premiery 2,5 mln ~taak 1 2020-10-28 08:26
Dzwoniłem 1,5 miesiąca temu ~oko 3 2020-10-27 21:57
Pamiętacie Macro games??? ~Traktur_emilio 1 2020-10-27 19:29
Cthulu: BoA - czy będzie premiera za 4 dni? ~Oktawian 4 2020-10-27 18:15
Tweet Julii o Tokyo Game Show 2020 nagle zniknął. ~Piotr 8 2020-10-27 17:12
W jednym z ESPI twierdzili, że dostali propozycję umowy od B ~er 4 2020-10-27 15:10
Mobilefabric ~Mdm44 7 2020-10-27 12:17
Oni już się pogubili w podawanych Espi ~ja 3 2020-10-27 11:54
Ciekawe kiedy notowania zawieszą?? ~Boss 3 2020-10-27 11:44
nic tylko splunąć w gębę ~re 3 2020-10-27 11:31
Spółka groszowa ~mariot 2 2020-10-27 11:27
3,5 zł to cena rzeczywista ~Tomasz 1 2020-10-27 11:03
Kontakt na Emila [link] ~RodzinaPołanieckich 4 2020-10-27 10:23
Pytanie do akcjonariuszy ~Kanalarz_Norek 8 2020-10-27 09:46
tyle kasy ~amator 1 2020-10-27 09:44
BlindWarior- NIEWYPAŁ!!! Gdzie komunikat Simfabric o porazce projektu??? ~Misiek 6 2020-10-27 09:16
[x]
SIMFABRIC -0,80% 1,49 2026-06-26 12:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.