|
Nowa umowa
|
~Brrr
|
4
|
2020-10-28 18:08
|
|
w tym roku zbankrutuje ?
|
~To_smiec
|
8
|
2020-10-28 17:22
|
|
centrum badawcze ? buhahaha
|
~To_smiec
|
2
|
2020-10-28 17:10
|
|
I dochodzi do 15 lekki postój i dalsza jazda
|
~ja
|
3
|
2020-10-28 13:30
|
|
Skończą jak Sanescobar
|
~Boss
|
3
|
2020-10-28 13:28
|
|
LADA CHWILA INFO O WALCOWNI I JADYMY NA 200 ZŁ. PEREŁKA
|
~jb
|
2
|
2020-10-28 13:27
|
|
Za chwilę dolne widły. Co za żenada.
|
~Piotr
|
2
|
2020-10-28 13:10
|
|
a myślałem żeby to kupić ale kupiłem THE DUST
|
~ewgfasfrd
|
1
|
2020-10-28 10:47
|
|
czy to już naprawde trzeba z tąd odejść?
|
~debil
|
2
|
2020-10-28 10:43
|
|
CBA puka już do Leszczyńskich
|
~York
|
9
|
2020-10-28 10:35
|
|
108 mln kapitalizacji. Zejdziemy poniżej 100 mln i parkietu nie będzie.
|
~Piotr
|
1
|
2020-10-28 10:23
|
|
Za chwilę 15 zł. Pablo, masz okazję dokupić taniej :).
|
~Piotr
|
1
|
2020-10-28 10:15
|
|
Gamming nowych?
|
~Jolanta
|
1
|
2020-10-28 09:12
|
|
Czemu Emil nie kupuje tanich cennych akcji?
|
~oko
|
2
|
2020-10-28 09:09
|
|
szacun. przychody ze sprzedaży Gry przekroczyły w dniu premiery 2,5 mln
|
~taak
|
1
|
2020-10-28 08:26
|
|
Dzwoniłem 1,5 miesiąca temu
|
~oko
|
3
|
2020-10-27 21:57
|
|
Pamiętacie Macro games???
|
~Traktur_emilio
|
1
|
2020-10-27 19:29
|
|
Cthulu: BoA - czy będzie premiera za 4 dni?
|
~Oktawian
|
4
|
2020-10-27 18:15
|
|
Tweet Julii o Tokyo Game Show 2020 nagle zniknął.
|
~Piotr
|
8
|
2020-10-27 17:12
|
|
W jednym z ESPI twierdzili, że dostali propozycję umowy od B
|
~er
|
4
|
2020-10-27 15:10
|
|
Mobilefabric
|
~Mdm44
|
7
|
2020-10-27 12:17
|
|
Oni już się pogubili w podawanych Espi
|
~ja
|
3
|
2020-10-27 11:54
|
|
Ciekawe kiedy notowania zawieszą??
|
~Boss
|
3
|
2020-10-27 11:44
|
|
nic tylko splunąć w gębę
|
~re
|
3
|
2020-10-27 11:31
|
|
Spółka groszowa
|
~mariot
|
2
|
2020-10-27 11:27
|
|
3,5 zł to cena rzeczywista
|
~Tomasz
|
1
|
2020-10-27 11:03
|
|
Kontakt na Emila [link]
|
~RodzinaPołanieckich
|
4
|
2020-10-27 10:23
|
|
Pytanie do akcjonariuszy
|
~Kanalarz_Norek
|
8
|
2020-10-27 09:46
|
|
tyle kasy
|
~amator
|
1
|
2020-10-27 09:44
|
|
BlindWarior- NIEWYPAŁ!!! Gdzie komunikat Simfabric o porazce projektu???
|
~Misiek
|
6
|
2020-10-27 09:16
|