Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ostatnie podrygi dogorywającej spolki13.11 wyniki ~Gosik 1 2020-11-03 11:23
Wczoraj zrobili taką samą zagrywkę na Game Ops. Ubieranie. ~Piotr 2 2020-11-03 11:23
Uwaga na pump & dump ~Prospect 2 2020-11-03 10:38
7 baniek do kieszeni spółki, bardzo żle:)?! /Brawo Panie Emilu!!! dre222 7 2020-11-03 10:13
Brawo Panie Emilu! dre222 1 2020-11-03 10:09
Najsmutniejsze jest to, że gry które niby robią, nie wyglądają źle. ~Piotr 3 2020-11-03 10:09
Wywiad z Emilem i Julią ~Monetarnypielgrzym 2 2020-11-03 10:06
Przesiadlem sie na InventionMed - wirtualna rzeczywistość ~INVENTION 3 2020-11-03 08:05
TO SIĘ JUTRO NIE OTWORZY !!!111 ~Domino 7 2020-11-03 07:49
witczak i polskie bagno ~true 8 2020-11-02 22:09
Jak tam po premierze Cthulu: BoA? ~JatrykPaki 3 2020-11-02 20:34
Odpowiedź na pytania zadane spółce ~poks 11 2020-11-02 20:08
Simfabric planuje wydanie jeszcze 8 gier w tym roku!!!! ~SZOKINFO 3 2020-11-02 19:53
Oj dzisiaj odreagowanie na gejmingu, gratuluję Panowie zarobieni! :) ~Spek 1 2020-11-02 19:53
jutro info espi wszystkie premiery niebawem odpalą ~Leszczu 1 2020-11-02 19:49
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ~Asd 1 2020-11-02 19:41
witczak i 300 zł ~true 2 2020-11-02 19:00
celowe zbijanie przed raportem ~true 2 2020-11-02 18:56
Wszystkie cinematiki zapowiedzianych gier wyglądają... ~Piotr 8 2020-11-02 18:45
Gaming dziś na zielono, a tem syf jak zwykle... ~Piotr 1 2020-11-02 17:14
Jak premiera gry...Cthulhu: Books of Ancients? bo dawno mnie nie było ~szymek 6 2020-11-02 16:06
13.35 zł już dzisiaj...macie rozmach... ~Brawowy 2 2020-11-02 15:10
Przyglądam się i myślę że ~Pablo1 1 2020-11-02 14:31
Czarny poniedziałek ~ja 9 2020-11-02 14:10
Na jakiej spółce można odrobić straty jakieś propozycje ~Liroj 16 2020-11-02 14:07
Kiedy to ruszy? ~GiGi 6 2020-11-02 13:22
PolskiGameDev wysłał następujące pytania do SF. ~Piotr 16 2020-11-02 08:21
Do Piotra - moim zdaniem nie było wpłaty z ASI ~Paweł 11 2020-11-02 07:55
„polskigamedev” ma potencjał, jak można kupić udziały? ~Rumba 3 2020-11-02 07:47
Ostatni post na temat korekty ESPI. ~Piotr 11 2020-11-02 06:42
[x]
SIMFABRIC -0,52% 1,53 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.