|
Ostatnie podrygi dogorywającej spolki13.11 wyniki
|
~Gosik
|
1
|
2020-11-03 11:23
|
|
Wczoraj zrobili taką samą zagrywkę na Game Ops. Ubieranie.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-03 11:23
|
|
Uwaga na pump & dump
|
~Prospect
|
2
|
2020-11-03 10:38
|
|
7 baniek do kieszeni spółki, bardzo żle:)?! /Brawo Panie Emilu!!!
|
dre222
|
7
|
2020-11-03 10:13
|
|
Brawo Panie Emilu!
|
dre222
|
1
|
2020-11-03 10:09
|
|
Najsmutniejsze jest to, że gry które niby robią, nie wyglądają źle.
|
~Piotr
|
3
|
2020-11-03 10:09
|
|
Wywiad z Emilem i Julią
|
~Monetarnypielgrzym
|
2
|
2020-11-03 10:06
|
|
Przesiadlem sie na InventionMed - wirtualna rzeczywistość
|
~INVENTION
|
3
|
2020-11-03 08:05
|
|
TO SIĘ JUTRO NIE OTWORZY !!!111
|
~Domino
|
7
|
2020-11-03 07:49
|
|
witczak i polskie bagno
|
~true
|
8
|
2020-11-02 22:09
|
|
Jak tam po premierze Cthulu: BoA?
|
~JatrykPaki
|
3
|
2020-11-02 20:34
|
|
Odpowiedź na pytania zadane spółce
|
~poks
|
11
|
2020-11-02 20:08
|
|
Simfabric planuje wydanie jeszcze 8 gier w tym roku!!!!
|
~SZOKINFO
|
3
|
2020-11-02 19:53
|
|
Oj dzisiaj odreagowanie na gejmingu, gratuluję Panowie zarobieni! :)
|
~Spek
|
1
|
2020-11-02 19:53
|
|
jutro info espi wszystkie premiery niebawem odpalą
|
~Leszczu
|
1
|
2020-11-02 19:49
|
|
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
|
~Asd
|
1
|
2020-11-02 19:41
|
|
witczak i 300 zł
|
~true
|
2
|
2020-11-02 19:00
|
|
celowe zbijanie przed raportem
|
~true
|
2
|
2020-11-02 18:56
|
|
Wszystkie cinematiki zapowiedzianych gier wyglądają...
|
~Piotr
|
8
|
2020-11-02 18:45
|
|
Gaming dziś na zielono, a tem syf jak zwykle...
|
~Piotr
|
1
|
2020-11-02 17:14
|
|
Jak premiera gry...Cthulhu: Books of Ancients? bo dawno mnie nie było
|
~szymek
|
6
|
2020-11-02 16:06
|
|
13.35 zł już dzisiaj...macie rozmach...
|
~Brawowy
|
2
|
2020-11-02 15:10
|
|
Przyglądam się i myślę że
|
~Pablo1
|
1
|
2020-11-02 14:31
|
|
Czarny poniedziałek
|
~ja
|
9
|
2020-11-02 14:10
|
|
Na jakiej spółce można odrobić straty jakieś propozycje
|
~Liroj
|
16
|
2020-11-02 14:07
|
|
Kiedy to ruszy?
|
~GiGi
|
6
|
2020-11-02 13:22
|
|
PolskiGameDev wysłał następujące pytania do SF.
|
~Piotr
|
16
|
2020-11-02 08:21
|
|
Do Piotra - moim zdaniem nie było wpłaty z ASI
|
~Paweł
|
11
|
2020-11-02 07:55
|
|
„polskigamedev” ma potencjał, jak można kupić udziały?
|
~Rumba
|
3
|
2020-11-02 07:47
|
|
Ostatni post na temat korekty ESPI.
|
~Piotr
|
11
|
2020-11-02 06:42
|