nie dziwi was, że pan witczak atakuje spółkę tuż przed płatną konferencją, na której ma przytulić 300 zł od każdego łosia, który kliknie na jego artykuł? wcześniej atakował cd-projekt i techland podbijając sobie wejścia dzięki kręceniu takich afer, jak tutaj na forum. dziwi jeszcze mocniej fakt, że opłacany jest przez Indie Games Poland, które podobno ma wspierać developerów z Polski - dziwne to wsparcie. Typowe polskie bagno.