| UBRANI po 1.6 wystomp | ~MARA | 8 | 2020-08-04 18:24 |
| Bez przesady. | ~Koks_na_anabolikach | 7 | 2020-08-04 12:08 |
| KIERUNEK PÓŁNOC? BARDZO DOBRE WYNIKI | raaf | 13 | 2020-08-03 23:08 |
| Tutaj dopiero się zacznie. | ~CentreP | 6 | 2020-08-03 22:14 |
| Prawdziwe wzrosty dopiero przed nami. | ~Canon_01 | 5 | 2020-08-03 20:32 |
| Będzie korekta przed raportem? | ~faneto | 2 | 2020-08-03 15:52 |
| Zaraz was wyleszcze 100 000 akcji | ~One89 | 5 | 2020-08-03 14:51 |
| Pojawienie się troli i spóźnialskich. | ~Pioter | 5 | 2020-08-03 11:27 |
| FairValue 7zł !!!! | ~Fibonaczi | 1 | 2020-08-03 11:12 |
| Dywidenda - super ruch | ~Marcin | 1 | 2020-08-01 18:17 |
| przychody czerwiec 169% r/r | ~winstrol | 13 | 2020-07-30 19:40 |
| Dywidenda | ~bronek | 9 | 2020-07-30 17:10 |
| Sfd dzisiaj raport będzie moc | ~Mariusz | 6 | 2020-07-29 21:03 |
| okazja na +50% INFO | ~321start | 1 | 2020-07-28 18:26 |
| dobre perspektywy !!!!! spółka 7 fit mocne kupuj ! | ~kasa | 4 | 2020-07-24 22:30 |
| cud, miód, orzeszki... | ~żelek | 5 | 2020-07-13 13:24 |
| Pod co ten wzrost ?? | males | 2 | 2020-07-10 10:23 |
| SFD wszystko wskazuje na mocne wybicie. | ~Borys | 10 | 2020-07-10 08:17 |
| No to teraz albo przełom, albo... | ~as | 4 | 2020-07-09 17:38 |
| Do 1 zł powinno szybciutko dobić | ~opinia | 1 | 2020-07-09 14:20 |
| qrcze | winstrol | 2 | 2020-07-09 14:11 |
| Zanosi się że zrobią tu niebawem Pompowanie. | ~wyrocznia | 5 | 2020-07-09 13:52 |
| Czego to nie rośnie? | ~Zarobiony | 3 | 2020-07-06 22:19 |
| skup zaakończony | winstrol | 4 | 2020-06-30 09:08 |
| Info o nieudanym skupie własnym | ~faneto | 10 | 2020-06-28 14:08 |
| przychody maj-naprawdę super | winstrol | 2 | 2020-06-27 20:50 |
| Ciekawe kto odda po ,45 ? | ~Real | 7 | 2020-06-25 10:24 |
| Ale zysk, a branża !!! | ~TEn | 2 | 2020-06-23 14:09 |
| Ale raport jutro widly | ~Mariusz | 3 | 2020-06-23 08:00 |
| skup akcji własnych | winstrol | 11 | 2020-06-22 16:28 |