Na internecie można wycenić akcje tej spółki.
Przy nowych wskaźnikach pokazuje mi zakres 5-7zł !
Spółka ma sklepy w europie. Wpiszcie sobie Allnutrition - DE, -NL itp. Jest na AMAZONIE DE UK.
Wchodzi do Emiratów Arabskich i na wschód.
Umorzą 3 mln akcji.
Były plany na GPW ale to pieśń przyszłości.