Forum giełdowe spółki SCOPE FLUIDICS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dywidenda ~Janek 18 2023-03-15 22:18
Co po dywidendzie? ~Konfucjusz 13 2023-03-15 18:27
Scp inkubator innowacyjnych rozwiązań ~8866 1 2023-03-15 18:26
konferencja ~B120 15 2023-03-15 16:59
Usunęli video z konferencji Scope. Pewnie przez ten mikrofon ~stefan 2 2023-03-15 16:51
Kurs w 8 mc-y + 248 % - ale dobrze, bo dobrze i już.. ~acco 1 2023-03-15 16:06
Konferencja Scope Fluidics dla inwestorów.- 10.00 jutro ~szymon 14 2023-03-15 15:06
Dywidenda z kamieni milowych ~Kier 12 2023-03-15 14:23
To kiedy Bacter? ~Zdebb 3 2023-03-15 14:03
krótkie podsumowanie konfy oldboy_1 10 2023-03-15 12:23
SCP---- rodzi sie Wielki podmiot Med-TEchu w POLSCE. Możemy być dumni ~otco 1 2023-03-15 12:04
Do 2028 roku chca 2 kolejne poza PCR/ONE i bacteromic skomercjalizować ~8866 6 2023-03-15 11:54
No to pozamiatali ~saruman 3 2023-03-15 11:43
SCP moze wspierać inne projekty nie tylko swoje . Core bizensu to ~8866 1 2023-03-15 11:04
Scope fluids - projekty do 2028 ! ~Majkel 1 2023-03-15 10:47
Działania troli ~ZAz 1 2023-03-15 10:29
JEST STRATEGIA ~SCPfan 2 2023-03-15 09:36
NOWA STRATEGIA ~WOWOWOW 7 2023-03-15 09:34
Maja kase na 3 lata dzialalnosci po dywidendzie ~Sepi 3 2023-03-15 09:32
Scp chce być rasowym globalnym graczem ~8866 1 2023-03-15 09:27
ESPI Strategia Rowoju na kolejne lata ~Kier 1 2023-03-15 08:52
konferencja ~scope 26 2023-03-15 08:25
pakiet 2498 szt akcji po 325 zł ~Nemo 7 2023-03-15 08:05
Do kiedy można kupić? ~tomek 10 2023-03-15 08:02
Gdzie można widzieć pełne arkusze online? ~gr 7 2023-03-15 00:57
Jutro oglądamy konfę a na kilka dni przed dywi kurs na ATH ~lola 1 2023-03-14 22:38
Strefa inwestorów o spółkach dywidendowych ~8866 8 2023-03-14 11:48
Scope szybciej skomercjalizuje nowe projekty vrwatch88 13 2023-03-14 02:07
Jutro wracamy w okolice 340 PLN ~JamS 6 2023-03-13 13:52
I znowu leci na pysk ~Marynario 6 2023-03-13 12:04
[x]
SCPFL 0,00% 118,40 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.