|
Publikacja filmu - instrukcji obsługi BacterO
|
oldboy_1
|
14
|
2023-05-10 10:42
|
|
Gdzie jest ten trol spadziowy,, balon pekł,,?
|
~Car
|
11
|
2023-05-10 10:29
|
|
A co tu się dzieje że to tak idzie do góry?
|
~maker
|
2
|
2023-05-10 10:16
|
|
Technicznie
|
~Car
|
4
|
2023-05-09 16:47
|
|
Nowy artykuł na strefie
|
~Err
|
13
|
2023-05-08 15:45
|
|
koniec podbitki
|
~cat
|
5
|
2023-04-28 21:52
|
|
USA a tam
|
~Obserwator
|
7
|
2023-04-27 23:16
|
|
Potężny BOCZNIAQ
|
~PKC
|
9
|
2023-04-27 14:18
|
|
Formacja Spodka na SCP --- świetny moment na akumulację akcji
|
~otco
|
1
|
2023-04-24 09:44
|
|
Ktoś coś?
|
~Mj
|
2
|
2023-04-24 04:59
|
|
Wykres tygodniowy
|
~Car
|
2
|
2023-04-22 09:45
|
|
Spokojnie jutro 188
|
~Car
|
8
|
2023-04-19 12:34
|
|
+na airway wg listu intencyjnego max 3 dni do um. z Tajwanem o produkcję
|
~niaao
|
5
|
2023-04-18 17:57
|
|
Zagranica zaczyna pakowac kase do Polski ---
|
~otco
|
1
|
2023-04-18 14:29
|
|
coś piszą w Japonii
|
~km
|
9
|
2023-04-18 14:19
|
|
ile wynosi suma dywidend w CDR z Wiedźmina?
|
~forumowicz
|
5
|
2023-04-18 11:11
|
|
Łoj --jo joj --sypace siem wysypali ---jaka szkoda :)
|
~otco
|
11
|
2023-04-18 00:04
|
|
Jest tanio a będzie jeszcze taniej
|
~Alfie
|
19
|
2023-04-17 21:24
|
|
Idźcie i głoście że nie ma lepszego pewniaka ...
|
~Yto
|
1
|
2023-04-17 20:44
|
|
AT - pokonaliśmy pierwszy opór( 15)wynikjący z średnich kroczacych
|
~otco
|
2
|
2023-04-17 17:53
|
|
Skarbiec inwestuje scpfl
|
~km
|
14
|
2023-04-17 17:48
|
|
Chyba dzień skończymy powyżej 200
|
balamut2020
|
1
|
2023-04-17 15:31
|
|
Czy Scope wypłaci dywidendę większą niż wycena akcji?
|
~OOO
|
7
|
2023-04-17 15:28
|
|
SCPF --- Dołowanie Kwita to Zorganizowana akcja i nie chodzi tylko...
|
~otco
|
7
|
2023-04-17 14:57
|
|
Ja na miejscu Prezesów powąznie bym pomyslał o DUE LISTINGU
|
~otco
|
2
|
2023-04-17 12:45
|
|
Jesteśmy u progu WIELKIEJ HOSSY POKOLENIOWEJ
|
~OOOO
|
13
|
2023-04-14 22:44
|
|
Dziś gruby ma dla nas litość
|
~PKC
|
3
|
2023-04-14 08:11
|
|
coś nieśmiało zaczyna DRGAĆ--- na dziennym papier mocno wyprzedany
|
~otco
|
8
|
2023-04-13 17:26
|
|
Zbieranie perełki zarobasom niecierpliwym,taniej już bylo
|
~Yto
|
1
|
2023-04-13 09:46
|
|
ok. 2 mc-e temu nestmedic bez um. po ponad 1,9 zł a dziś z um. po 1,7 zł
|
~iwke
|
3
|
2023-04-12 15:11
|