|
Jaki backlog obstawiacie w raporcie? Ja, myślę, że 100mln pęknie :)
|
~Ile
|
23
|
2026-05-28 14:44
|
|
Jak akcje po 280 Mareczku?
|
~Fafik
|
34
|
2026-05-28 12:56
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
tylko głupiec dziś sprzedaje
|
bartsson
|
1
|
2026-05-28 12:18
|
|
tak jak mowilem wczesniej
|
~Paweł
|
10
|
2026-05-28 11:35
|
|
Smieciowy papier
|
~Du
|
9
|
2026-05-28 09:19
|
|
I jak tam Marzenia..vs..SKALA...i... KOSZTY prowadzenia biznesu??...
|
~gracz
|
1
|
2026-05-28 09:06
|
|
merytoryczna analiza raportu
|
meryjanek
|
4
|
2026-05-28 08:53
|
|
Raport bardziej pod kolejną emisję niż wyniki.
|
~Pytanie
|
10
|
2026-05-28 08:48
|
|
Creotech też jechał na stracie a teraz pompa - czytajcie peroniarze
|
meryjanek
|
1
|
2026-05-28 07:44
|
|
Ktoś już coś wie o tym co będzie w raporcie, stąd spadki.
|
~Pytanie
|
4
|
2026-05-27 20:51
|
|
Zdrowa korekta
|
~Mrozu
|
8
|
2026-05-27 12:08
|
|
Link do konferencji po wynikach
|
~Mrozu
|
1
|
2026-05-27 10:58
|
|
Rodzina drukuje sobie akcje po 10 groszy
|
~byk
|
1
|
2026-05-27 10:38
|
|
Myślicie
|
~Papaj
|
2
|
2026-05-27 07:56
|
|
350 to teraz dno, czekamy na umowę z WB i IceEye. Lecimy na 1000
|
~konrad
|
6
|
2026-05-27 02:34
|
|
Misja Aetrho dla Space x
|
~Paweł
|
7
|
2026-05-26 16:11
|
|
A może Eh nie jest trolem, tylko wynajętą firmą, aby …
|
~Om
|
8
|
2026-05-26 13:49
|
|
Creo na maxie perla 50proc na minusie super
|
~Dur
|
1
|
2026-05-26 11:13
|
|
Creo to rosnie perla tylko udaje wzrosty
|
~Dur
|
1
|
2026-05-26 11:12
|
|
Zaraz wyniki
|
~0000
|
2
|
2026-05-26 10:05
|
|
Kiedy wzrosty
|
~Sok
|
4
|
2026-05-26 08:43
|
|
Obiektywy gotowe!
|
~darew
|
1
|
2026-05-25 19:12
|
|
było 460zł - link
|
~spokojny
|
7
|
2026-05-25 15:20
|
|
Ida spatki ida spatki jak tu zyc moje gagadki
|
~Di
|
1
|
2026-05-25 10:09
|
|
Jeszcze nie urósł a już korekta?
|
~Marcin
|
2
|
2026-05-25 09:54
|
|
Posłuchajcie dzisiejszego wywiadu z Rafałem Modrzewskim na onet
|
~Om
|
4
|
2026-05-24 17:25
|
|
Analiza techniczna
|
~Trader85
|
1
|
2026-05-23 20:55
|
|
Link do zapisu online poświęcony omówieniu wyników q1
|
~Ciek
|
3
|
2026-05-23 09:49
|
|
Eh, Fax, Du, co słychać?
|
~Om
|
2
|
2026-05-22 17:42
|
|
Ciekawa analiza branży kosmicznej w Squaber
|
~Fan_Scanway
|
7
|
2026-05-22 16:53
|