Forum giełdowe spółki SCANWAY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jaki backlog obstawiacie w raporcie? Ja, myślę, że 100mln pęknie :) ~Ile 23 2026-05-28 14:44
Jak akcje po 280 Mareczku? ~Fafik 34 2026-05-28 12:56
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum tylko głupiec dziś sprzedaje bartsson 1 2026-05-28 12:18
tak jak mowilem wczesniej ~Paweł 10 2026-05-28 11:35
Smieciowy papier ~Du 9 2026-05-28 09:19
I jak tam Marzenia..vs..SKALA...i... KOSZTY prowadzenia biznesu??... ~gracz 1 2026-05-28 09:06
merytoryczna analiza raportu meryjanek 4 2026-05-28 08:53
Raport bardziej pod kolejną emisję niż wyniki. ~Pytanie 10 2026-05-28 08:48
Creotech też jechał na stracie a teraz pompa - czytajcie peroniarze meryjanek 1 2026-05-28 07:44
Ktoś już coś wie o tym co będzie w raporcie, stąd spadki. ~Pytanie 4 2026-05-27 20:51
Zdrowa korekta ~Mrozu 8 2026-05-27 12:08
Link do konferencji po wynikach ~Mrozu 1 2026-05-27 10:58
Rodzina drukuje sobie akcje po 10 groszy ~byk 1 2026-05-27 10:38
Myślicie ~Papaj 2 2026-05-27 07:56
350 to teraz dno, czekamy na umowę z WB i IceEye. Lecimy na 1000 ~konrad 6 2026-05-27 02:34
Misja Aetrho dla Space x ~Paweł 7 2026-05-26 16:11
A może Eh nie jest trolem, tylko wynajętą firmą, aby … ~Om 8 2026-05-26 13:49
Creo na maxie perla 50proc na minusie super ~Dur 1 2026-05-26 11:13
Creo to rosnie perla tylko udaje wzrosty ~Dur 1 2026-05-26 11:12
Zaraz wyniki ~0000 2 2026-05-26 10:05
Kiedy wzrosty ~Sok 4 2026-05-26 08:43
Obiektywy gotowe! ~darew 1 2026-05-25 19:12
było 460zł - link ~spokojny 7 2026-05-25 15:20
Ida spatki ida spatki jak tu zyc moje gagadki ~Di 1 2026-05-25 10:09
Jeszcze nie urósł a już korekta? ~Marcin 2 2026-05-25 09:54
Posłuchajcie dzisiejszego wywiadu z Rafałem Modrzewskim na onet ~Om 4 2026-05-24 17:25
Analiza techniczna ~Trader85 1 2026-05-23 20:55
Link do zapisu online poświęcony omówieniu wyników q1 ~Ciek 3 2026-05-23 09:49
Eh, Fax, Du, co słychać? ~Om 2 2026-05-22 17:42
Ciekawa analiza branży kosmicznej w Squaber ~Fan_Scanway 7 2026-05-22 16:53
[x]
SCANWAY 5,56% 323,00 2026-06-25 09:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.