Forum giełdowe spółki SCANWAY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wzrost czy upadek ~Jan 2 2026-02-24 22:14
Ciekawe rozmowy w USA ~Grzegorz 6 2026-02-24 20:06
Od projektów do produkcji ~Noga 1 2026-02-24 15:47
CO TO ZA POMPOWANIE ~Dolar 1 2026-02-24 14:30
Koniec tygodnia 320. ~Poziomka 1 2026-02-23 19:48
kurs i dane ~Makl 6 2026-02-23 18:12
Kupilem po 302 1kg ~Janusz 1 2026-02-23 14:39
Ucieczka z NC konieczna ~dewar 3 2026-02-23 13:37
Zaraz debiut na GPW jaki popyt? ~Noga 1 2026-02-23 09:29
Artemis II bliżej startu. To może pomóc kursom spółek kosmicznych ~Tyle 4 2026-02-23 08:01
akcje a kurs ~Dominik 2 2026-02-22 21:10
A miało być ponad 300 zl ~jozek 5 2026-02-22 19:20
Pompowanie niewiedzy ~Mark 2 2026-02-21 14:20
Promka :) na scanway ~Kartezjusz80 40 2026-02-20 13:52
Jutro ważny dzień.... allil 9 2026-02-20 13:34
Bardzo realne 300 zł ~Lubomirski 25 2026-02-20 13:07
UWAGA Ważne ogłoszenie dla chcących kupić ~TzymamMinimumDo2027 8 2026-02-20 12:35
Czy ktos tu kupywal po 280 wystap ~Du 8 2026-02-20 07:36
Historyczne maksimum 282 dziś ~Om 4 2026-02-19 21:06
Nowy film najlepszego jutubera konrad_ksiazak_gpwnotowania 19 2026-02-19 17:12
Przewidywania ~Andy 2 2026-02-19 09:39
Co sie stalo z trolliskiem eh ~Di 1 2026-02-19 08:18
konferencja ~francis 2 2026-02-18 17:11
Analiza ~Andy 8 2026-02-18 12:22
Jutro po raporcie będzie -10% albo +10% ~Nociekawe 51 2026-02-18 10:43
15% ~Andy 2 2026-02-18 09:44
USA ~Rr 2 2026-02-17 13:30
Taaaa...koszty rosna równie szybko jak ...przychody ~gracz 5 2026-02-17 12:24
Kupywalem 1000szt po 280 co robic ~Di 6 2026-02-17 11:46
Ta powiększona strata trochę mnie zaskoczyła ~Samniewiem 15 2026-02-17 10:55
[x]
SCANWAY -2,26% 303,00 2026-06-23 11:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.