Forum giełdowe spółki SCANWAY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Fundusz ~Romson 5 2026-03-25 08:59
To bujanie kursem ostatnio to dobra wiadomość, bo ~Ok 7 2026-03-24 19:53
Ludzie, ogarnijcie się, trzymać! ~Wiewiory 27 2026-03-23 22:34
Tylko spokój może Was uratować ~SIP 4 2026-03-23 15:30
Błąd w kalendarium na bankierze, raport roczny 30 kwietnia ~Błąd 3 2026-03-23 11:17
Zawsze jak jest zjazd ~Yope 1 2026-03-23 10:00
Jest tu ktoś ze mną od 48 zł ~Robert 20 2026-03-22 23:23
Scanway z nagrodą "Spółka roku rynku NewConnect" ~Brawo 2 2026-03-22 07:10
Orlen a tu mariusz21 1 2026-03-19 15:35
Wywiad z prezesem Interia ~Mrozu 4 2026-03-19 12:26
Pentagon wczoraj podniósł o 43% fundusze na kosmos ~Me 1 2026-03-18 08:33
Pole wyczyszczone, jedziemy dalej up ~Ds 2 2026-03-17 16:42
SCW wiecej anomalii niż podstaw. ~lau 8 2026-03-17 15:33
Nie wiem czy zrozumieli wczorajszy komunikat, dziś podadzą datę debiutu ~Inve 1 2026-03-17 09:39
debiut GPW ~Yope 3 2026-03-16 17:25
Czemu leci jak lawina ~Din 30 2026-03-12 21:32
Ale madrala przecie to widac z wykresu ~Du 2 2026-03-12 18:11
SIP melduj! ~Hahah 2 2026-03-12 17:20
ICEYE wyniki finansowe 2025 ~Grzegorz 2 2026-03-12 11:50
Nowy program kosmiczny 2,4 mld - sieć Lukaszewicz ~Poziomka 3 2026-03-10 22:52
Czemu to leci do góry ? ~jozek 1 2026-03-10 20:14
Czy bedzie 1000 w tym roku ~Dur 4 2026-03-10 18:51
Nikt już nie da więcej niż 350? ~Jarek 2 2026-03-09 14:50
Czekam na 1000 ~GrubyCygan 1 2026-03-09 14:49
Tu będzie 330 ~SIP 1 2026-03-09 12:40
Co to za tematy? Spadnie, to spadnie, dokupi się. ~Gonzo 1 2026-03-09 07:52
Trzymać akcje, nie dać się wyleszczyć na najbliższych spadkach ~Doboju 1 2026-03-09 07:13
Scanway czy Creotech, jak myślicie? ~nn 7 2026-03-08 22:14
900 w lipcu - na to wychodzi ~Om 6 2026-03-08 21:20
700 w czerwcu ~Poinformowany 1 2026-03-08 11:26
[x]
SCANWAY 1,66% 307,00 2026-06-24 14:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.