Forum giełdowe spółki RANK PROGRESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
fatalne wyniki za 1 kwartał! ~Wartoscksiegowaspadl 4 2025-05-23 09:20
będzie niżej ... ~aaa 5 2025-05-22 19:51
3 zł to kwestia czasu ~Jestempewien 2 2025-05-22 11:49
W II kwartale strata jeszcze większą ? ~Uwaga 6 2025-05-20 21:14
Szykuje się sprzedaż galerii? ~Hrabia 5 2025-05-19 19:49
1 transakcja, 5 sztuk, 25 złotych daje ponad 1% na zielono. ~Jajco_holenderskie 7 2025-05-19 09:04
A ja.... ~Pik 2 2025-05-18 14:47
Tu będzie gruuubo. ~Exe 1 2025-05-17 18:06
Nie lękajcie się :-) ~Longterminvest 4 2025-05-16 11:04
Potężny sygnał sprzedaży! ~Luis 2 2025-05-16 10:10
Tragiczne wyniki za 1 kwartał ~masakra 5 2025-05-16 09:13
Duże wydatki na przygotowanie terenu w Olsztynie widoczne w raporcie. ~Ja 3 2025-05-15 18:45
Raport zgodnie z oczekiwaniami. ~ObserwatorR 2 2025-05-15 18:09
Jeszcze próbują blokować wzrost. Ale wybicie to kwestia dni. ~ZnanyAnalityk 4 2025-05-14 10:35
Od maja stopy procentowe w dół. ~ZnanyAnalityk 9 2025-05-13 23:13
Ciongle dokladajom ~Bromel 2 2025-05-13 13:31
Team ? ~8964Andrew 1 2025-05-12 18:12
coraz wiecej odkurzanych wpisow ~octopus66 6 2025-05-12 16:55
Dokupione i zakopane na 3 lata ~ja 7 2025-05-09 14:06
Ilość negatywnego PR ~Longterminvest 1 2025-05-08 12:30
Bardzo dobre fundamenty Ranka ~Longterminvest 1 2025-05-08 12:26
Teraz jest sztuczny trend spadkowy i sztucznie zaniżane obroty. ~Jajco_holenderskie 7 2025-05-07 19:49
Olo - co ty na to ? ~8964Andrew 4 2025-05-06 21:01
Widzieli? ~Longterminvest 11 2025-05-06 07:56
Bulwary Północne artykuł ~Piotrwx82 5 2025-05-05 20:33
Silny sygnał kupna na godzinowym. ~technik_at 4 2025-05-05 16:59
Godziwe wzrosty dopiero przed nami ~octopus66 11 2025-05-05 16:36
Czekamy na pierwszą wycenę i rekomendację biura maklerskiego ~ja 12 2025-05-05 11:53
Solidny wzrost na dużym obrocie. ~technik_at 2 2025-05-02 21:28
W 1Q +24% yoy wniosków o kredyt hipo ~Longterminvest 9 2025-05-02 13:20
[x]
RANKPROGR 0,00% 4,58 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.