|
Coś dla kryptosceptyków którzy nie wiedzą o czym mówią
|
~JAREK
|
4
|
2018-01-22 17:12
|
|
Autoreklama nie pasi .
|
~mieszkolodz
|
2
|
2018-01-22 14:06
|
|
Banka na krypto smieciach peka a tu ubieranie trwa dalej w akcje nie war
|
~weksel
|
1
|
2018-01-22 13:24
|
|
Bitevil a 4 wymiar
|
~Inspektor
|
5
|
2018-01-22 12:49
|
|
Z Facebooka
|
~Bam
|
1
|
2018-01-22 10:26
|
|
Prognozy na tydzień
|
~Manone666
|
3
|
2018-01-22 09:48
|
|
Majtki babci a kurs bitevil
|
~Prawda
|
1
|
2018-01-22 09:19
|
|
Nie kupicie taniej po co skomlec
|
~Kler
|
1
|
2018-01-22 09:15
|
|
Bitevil vs Trole
|
~Ghgh
|
1
|
2018-01-22 09:12
|
|
cos jest na rzeczy
|
~andri
|
1
|
2018-01-22 08:10
|
|
Ciekawe jaki sens ma zniechęcenie nas
|
~Falcon4
|
5
|
2018-01-21 20:34
|
|
Eracoin to nie kryptowaluta !
|
krispier
|
2
|
2018-01-19 20:46
|
|
Dzwoniłem do mamy nie odpowiada ?
|
~Inwestor2
|
3
|
2018-01-19 18:49
|
|
Info na Facebooku
|
~Manone666
|
1
|
2018-01-19 16:50
|
|
Dzwoniłem do Inwestora
|
~Defcon4
|
1
|
2018-01-19 16:47
|
|
Tutaj moze byc w 2018roku najnizszy kurs w historii niestety
|
~inwestor
|
12
|
2018-01-19 14:59
|
|
Widze ze jak co wiekszego zrzuca to bedzie 4,20 tak jak ostatnio z 5,40
|
~inwestor
|
2
|
2018-01-19 14:50
|
|
Nowy wpis Facebook!!!!!!!
|
~Xxx
|
1
|
2018-01-19 13:44
|
|
Hieny na wzrosty czemu nie kupujecie ???
|
~doradca
|
5
|
2018-01-19 11:33
|
|
Hieny są od samego rana pozytywny sygnał
|
~Manone666
|
1
|
2018-01-19 10:50
|
|
Dziś hieny nie kupią tanio
|
~Manone666
|
1
|
2018-01-19 10:49
|
|
nbp-kryptowaluty-zagrozeniem-dla-polakow-mozliwe-regulacje
|
~inwestor
|
4
|
2018-01-19 10:44
|
|
Era coin
|
~Crypto
|
1
|
2018-01-19 10:41
|
|
Widzę co Bitka chce zrobić .
|
~mieszkolodz
|
1
|
2018-01-19 10:40
|
|
Obroty zamieraja jak to na New connect idzie na chwile a potem dol
|
~doradca
|
1
|
2018-01-19 10:40
|
|
23 915 użytkowników na całym świecie już tyle
|
~xxx
|
26
|
2018-01-19 10:35
|
|
NIESTETY OBROTY SIE ZMNIEJSZAJA NIEMA CHETNUCH NA AKCJE
|
~doradca
|
1
|
2018-01-19 10:23
|
|
Rzad sie odcina od kryptowalut masakra jutro ciekawe czy sie otworzy
|
~akcjonariusz
|
6
|
2018-01-19 10:21
|
|
Przyśpieszamy rozwój BIT
|
~Bam
|
8
|
2018-01-18 22:34
|
|
Era coin czy warto kopać?
|
~AAA
|
8
|
2018-01-18 19:03
|