Akcji nie posiadam nie widze na razie potencjału do wzrostu ale jeśli chodzi o Eracoin to nie zaszkodzi kopać nic to nie kosztuje może kiedys cos będzie warta ta krypto waluta niech osiągnie wartość 1/100 bitcoina traktujcie ten wpis tak troche z przymrużeniem oka