Prawda jest taka że to zarząd swoimi decyzjami uwalił kurs. Pierwsza zwała była gdy kurs był po 8 obroty mizerne nikt nie sprzedawał to postanowili podjąć decyzję o emisji zamkniętej. 6mln akcji i to po jakiej cenie. Kto tak robi parę miesięcy po debiucie wiedząc że większość akcji jest u drobnych akcjonariuszy i oni nie kupią praw poboru. Zrobił się szum no to wpadli na pomysł 1:1 gdy cena się ustabilizowała na 6 to oni stwierdzili że wypuszczą po 4,1 ale od tamtego czasu ile akcji się przewaliło przez giełdę 1,6mln.
Emisja nie wypaliła i znowu zwała. Czyli po co ta polityka na uwalenie przecież tak naprawdę na zyskanie funduszy czy na zebranie akcji????