Nawet naganiacze się poddali. Z 2,7 na 14g klasyka w tak krótkim czasie.
Po takich spadkach nie zdziwił bym się że to zleci poniżej nominału.
Z dnia na dzień usypią górą na 15g co potem się przechyli na 14g i tak dalej.
I jeszcze do tego emisja hahah to wtedy ,10 to będzie drogo.