Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czyzby ~grey 7 2017-03-17 12:30
Trwa skup akcji do kilku zl ~1982 1 2017-03-17 12:15
Nie ma pod co rosnąć ~marek 1 2017-03-17 12:09
Wróciłem ~Tomek2 23 2017-03-17 10:50
zaraz 17gr nie wytrzyma ~Ra 14 2017-03-16 22:39
Spekulacja ~Agnes 8 2017-03-16 15:13
Sprzedałem dziś wszystko ~karol 15 2017-03-15 23:51
9 akcji po 20gr do autora pomysłu ~Blofeld 7 2017-03-15 22:36
Jest moc ~1982 8 2017-03-15 19:47
Odbieraja ~Xx 27 2017-03-15 17:20
To ugasili napięcie ~rf- 11 2017-03-14 22:18
Ładnie zassali 0,20 :) Ciekawe kiedy zrobią to samo z 0,21 ~Tomek 18 2017-03-14 21:25
Spółka do bani ~Tomek2 7 2017-03-14 20:08
Dziś ruszamy. 26 na początek. ~1982 15 2017-03-14 19:39
4-6 zł taka prawda. ~KurwiarzzMadery 12 2017-03-14 17:53
walic taki present ! ide na 01Cybaton !! ~arek 3 2017-03-14 14:44
Podbitka i wywalanie ~Ra 9 2017-03-14 13:25
nudne to już jest ~klon 7 2017-03-14 12:28
Proszę o ciszę ~Kamcio 8 2017-03-14 11:56
20gr zaraz wciągną nosem ~Liparus 17 2017-03-13 15:39
Ale pusto w gooore ~1982 1 2017-03-13 15:09
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 30 2017-03-13 14:56
4-6 gr taka prawda. ~KurwiarzzMadery 3 2017-03-11 13:44
Koniec korekty ~1982 4 2017-03-11 11:47
Coś mi się wydaje, że dzisiaj będzie ładna wysoka biała świeca :) ~Tomek 15 2017-03-10 22:35
Może dziś... ~Ra 13 2017-03-10 16:51
Miszcz 1 akcji!!!!!!!!!!!!!! ~Ktoś 6 2017-03-10 16:46
Jak już widzę tylu naganiaczy na spadki to wiem jedno :) zaraz wzrosty ! ~Tomek 25 2017-03-10 14:40
w piatek zamkniecie 10gr ? ~Emus 6 2017-03-09 21:26
-9,52% ~cc 7 2017-03-09 16:57
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-19 09:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.