| czyzby | ~grey | 7 | 2017-03-17 12:30 |
| Trwa skup akcji do kilku zl | ~1982 | 1 | 2017-03-17 12:15 |
| Nie ma pod co rosnąć | ~marek | 1 | 2017-03-17 12:09 |
| Wróciłem | ~Tomek2 | 23 | 2017-03-17 10:50 |
| zaraz 17gr nie wytrzyma | ~Ra | 14 | 2017-03-16 22:39 |
| Spekulacja | ~Agnes | 8 | 2017-03-16 15:13 |
| Sprzedałem dziś wszystko | ~karol | 15 | 2017-03-15 23:51 |
| 9 akcji po 20gr do autora pomysłu | ~Blofeld | 7 | 2017-03-15 22:36 |
| Jest moc | ~1982 | 8 | 2017-03-15 19:47 |
| Odbieraja | ~Xx | 27 | 2017-03-15 17:20 |
| To ugasili napięcie | ~rf- | 11 | 2017-03-14 22:18 |
| Ładnie zassali 0,20 :) Ciekawe kiedy zrobią to samo z 0,21 | ~Tomek | 18 | 2017-03-14 21:25 |
| Spółka do bani | ~Tomek2 | 7 | 2017-03-14 20:08 |
| Dziś ruszamy. 26 na początek. | ~1982 | 15 | 2017-03-14 19:39 |
| 4-6 zł taka prawda. | ~KurwiarzzMadery | 12 | 2017-03-14 17:53 |
| walic taki present ! ide na 01Cybaton !! | ~arek | 3 | 2017-03-14 14:44 |
| Podbitka i wywalanie | ~Ra | 9 | 2017-03-14 13:25 |
| nudne to już jest | ~klon | 7 | 2017-03-14 12:28 |
| Proszę o ciszę | ~Kamcio | 8 | 2017-03-14 11:56 |
| 20gr zaraz wciągną nosem | ~Liparus | 17 | 2017-03-13 15:39 |
| Ale pusto w gooore | ~1982 | 1 | 2017-03-13 15:09 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 30 | 2017-03-13 14:56 |
| 4-6 gr taka prawda. | ~KurwiarzzMadery | 3 | 2017-03-11 13:44 |
| Koniec korekty | ~1982 | 4 | 2017-03-11 11:47 |
| Coś mi się wydaje, że dzisiaj będzie ładna wysoka biała świeca :) | ~Tomek | 15 | 2017-03-10 22:35 |
| Może dziś... | ~Ra | 13 | 2017-03-10 16:51 |
| Miszcz 1 akcji!!!!!!!!!!!!!! | ~Ktoś | 6 | 2017-03-10 16:46 |
| Jak już widzę tylu naganiaczy na spadki to wiem jedno :) zaraz wzrosty ! | ~Tomek | 25 | 2017-03-10 14:40 |
| w piatek zamkniecie 10gr ? | ~Emus | 6 | 2017-03-09 21:26 |
| -9,52% | ~cc | 7 | 2017-03-09 16:57 |