|
Gruby stracił cierpliwość i bierze wszystko co leży
|
~akcjonariusz
|
7
|
2017-01-27 10:20
|
|
Szok.... niedowierzanie....!!!!
|
~kiciaANIELA
|
12
|
2017-01-27 07:48
|
|
Parkiet nagania na perełkę
|
~hehe
|
4
|
2017-01-26 22:29
|
|
Dobrze prawisz PRZEWIDUJĄCY
|
~skubas
|
1
|
2017-01-26 19:54
|
|
KUPUJE SIĘ NA DOŁKACH. IDZIE POD WYBICIE. AT NA SYGNALE KUPNA. :-)
|
~PRZEWIDUJĄCY
|
10
|
2017-01-26 19:45
|
|
Frajerzy sprzedają po 6 groszy, a lada chwila będą kupować po 7-8 groszy
|
~PRZEWIDUJĄCY
|
7
|
2017-01-26 17:13
|
|
bylo 6gr czas na 5gr pozniej 4gr itd az do 1gr heh
|
~hehe
|
2
|
2017-01-26 14:51
|
|
wersja jak na wszystkich tego spolkach w dól pozniej scalenie
|
~koks
|
2
|
2017-01-26 14:00
|
|
Odpał
|
~Ra
|
13
|
2017-01-26 13:42
|
|
wig20 +3% a nasz śmieciuch -12,5/-25%
|
~mikolaj
|
13
|
2017-01-25 19:10
|
|
Czy dziś rozbiorą jednym strzałem 0,08zł ?
|
~ola
|
15
|
2017-01-25 16:51
|
|
Zwrot.!!!
|
~Piękna_naga_Nefrete
|
32
|
2017-01-25 15:58
|
|
MOŻNA ZROBIĆ SOBIE PRESENT - KUPIĆ PRESENT24 NA "TŁUSTY CZWARTEK". :-)
|
~PRZEWIDUJĄCY
|
1
|
2017-01-25 14:47
|
|
syfff
|
~alesyffff
|
2
|
2017-01-25 14:41
|
|
JUTRO OTWARCIE Z LUKĄ HOSSY. TRZEBA BYŁO KUPOWAĆ DZIŚ TJ. 24.01.2017R.
|
~PRZEWIDUJĄCY
|
27
|
2017-01-25 13:44
|
|
KNF już zawiadomiony o tych numerach na fixingach
|
~Nadzór
|
17
|
2017-01-25 12:14
|
|
TROCHĘ ZA DUŻO TU LESZCZA JEST.....
|
~mikolaj
|
6
|
2017-01-25 12:08
|
|
Będziemy funflami ?
|
~Ra
|
1
|
2017-01-25 11:19
|
|
To po ile oddacie ? Mniej niż 0,50 nie zamierzam.
|
~1982
|
18
|
2017-01-24 21:56
|
|
Tak naprawdę...
|
~Fubu
|
17
|
2017-01-24 18:34
|
|
Ładne obroty.Może coś z tego będzie...........
|
~ola
|
9
|
2017-01-24 13:07
|
|
Bardzo dziwna sesja 23.01
|
~mikołaj
|
5
|
2017-01-24 08:44
|
|
Kupić czy sprzedac tyk tyk
|
~1982
|
5
|
2017-01-23 23:35
|
|
Wszyscy musicie wywalić...
|
~skubas
|
3
|
2017-01-23 21:18
|
|
tutaj nerwy stacicie beda mielili i mielili z rok
|
~loko
|
6
|
2017-01-23 20:57
|
|
-15% na takich obrotach !! Co to oznacza?
|
~pytam
|
11
|
2017-01-23 20:46
|
|
musza ponad 0.10 zebrac zeby nowe akcje ktos chcial kupic
|
~loko
|
29
|
2017-01-23 19:51
|
|
Zbierany linijka po linijce
|
~ola
|
8
|
2017-01-23 15:17
|
|
lecimy na svalbard wyspa na północy
|
lolek195
|
1
|
2017-01-23 12:50
|
|
Zarobionych zapraszam na VELTO
|
~veltoman
|
3
|
2017-01-23 11:15
|