Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gruby stracił cierpliwość i bierze wszystko co leży ~akcjonariusz 7 2017-01-27 10:20
Szok.... niedowierzanie....!!!! ~kiciaANIELA 12 2017-01-27 07:48
Parkiet nagania na perełkę ~hehe 4 2017-01-26 22:29
Dobrze prawisz PRZEWIDUJĄCY ~skubas 1 2017-01-26 19:54
KUPUJE SIĘ NA DOŁKACH. IDZIE POD WYBICIE. AT NA SYGNALE KUPNA. :-) ~PRZEWIDUJĄCY 10 2017-01-26 19:45
Frajerzy sprzedają po 6 groszy, a lada chwila będą kupować po 7-8 groszy ~PRZEWIDUJĄCY 7 2017-01-26 17:13
bylo 6gr czas na 5gr pozniej 4gr itd az do 1gr heh ~hehe 2 2017-01-26 14:51
wersja jak na wszystkich tego spolkach w dól pozniej scalenie ~koks 2 2017-01-26 14:00
Odpał ~Ra 13 2017-01-26 13:42
wig20 +3% a nasz śmieciuch -12,5/-25% ~mikolaj 13 2017-01-25 19:10
Czy dziś rozbiorą jednym strzałem 0,08zł ? ~ola 15 2017-01-25 16:51
Zwrot.!!! ~Piękna_naga_Nefrete 32 2017-01-25 15:58
MOŻNA ZROBIĆ SOBIE PRESENT - KUPIĆ PRESENT24 NA "TŁUSTY CZWARTEK". :-) ~PRZEWIDUJĄCY 1 2017-01-25 14:47
syfff ~alesyffff 2 2017-01-25 14:41
JUTRO OTWARCIE Z LUKĄ HOSSY. TRZEBA BYŁO KUPOWAĆ DZIŚ TJ. 24.01.2017R. ~PRZEWIDUJĄCY 27 2017-01-25 13:44
KNF już zawiadomiony o tych numerach na fixingach ~Nadzór 17 2017-01-25 12:14
TROCHĘ ZA DUŻO TU LESZCZA JEST..... ~mikolaj 6 2017-01-25 12:08
Będziemy funflami ? ~Ra 1 2017-01-25 11:19
To po ile oddacie ? Mniej niż 0,50 nie zamierzam. ~1982 18 2017-01-24 21:56
Tak naprawdę... ~Fubu 17 2017-01-24 18:34
Ładne obroty.Może coś z tego będzie........... ~ola 9 2017-01-24 13:07
Bardzo dziwna sesja 23.01 ~mikołaj 5 2017-01-24 08:44
Kupić czy sprzedac tyk tyk ~1982 5 2017-01-23 23:35
Wszyscy musicie wywalić... ~skubas 3 2017-01-23 21:18
tutaj nerwy stacicie beda mielili i mielili z rok ~loko 6 2017-01-23 20:57
-15% na takich obrotach !! Co to oznacza? ~pytam 11 2017-01-23 20:46
musza ponad 0.10 zebrac zeby nowe akcje ktos chcial kupic ~loko 29 2017-01-23 19:51
Zbierany linijka po linijce ~ola 8 2017-01-23 15:17
lecimy na svalbard wyspa na północy lolek195 1 2017-01-23 12:50
Zarobionych zapraszam na VELTO ~veltoman 3 2017-01-23 11:15
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.