z rana zebrali ponad 1mln po 8gr, po prawej 9 potem zaczeła się z prawej pojawiać 8gr, ktoś sprawdził 1akcją czy są stopy na 7gr, a 16:40 jeden inwestor wywalił od razu 1mln akcji zasypując cały popyt 7gr. po 8 w końcówce i fixie trochę kupili ale na dogrywce pojawiło się już 0,8mln na 8gr...... - nie wiem czy to parówka czy może ulica co dostała po 7gr i chce zarobić 1gr
nie wiem o co chodzi,
a jakie są wasze przemyślenia?
zapraszam do dyskusji