Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Po dzisiejszej sesji jestem przekonany, że będzie dobrze :-) ~Inc 3 2017-02-16 18:20
JUŻ NIE KUPICIE PO 0,10 ANIE NAWET PO 0,11 TO KOSZTOWAŁO W MAJU 2016 5,8 ~Tomek 3 2017-02-16 17:12
musi się trochę przemielić i zrobić się duży obrót pod wybicie ~synuśP 6 2017-02-16 17:10
BISMESMEN Z KRWI I KOŚCI ~MAŁYBOSS 45 2017-02-16 17:09
Teraz inwestor Apart i kosmos...:) ~asw 8 2017-02-16 16:48
Witamy spekułę na pokładzie !! ~1982 1 2017-02-16 16:37
Jazda, ~Tomek 1 2017-02-16 16:14
Wciągnęłem po 11gr ~karol 1 2017-02-16 16:12
JEDZIEMY NA 14 GR POTEM KOSMOS !!! ALE JAZDA ~WIECIEDOBRZEKTO 1 2017-02-16 15:44
Kiedy info o inwesto ~Seba 2 2017-02-16 15:14
# OBSKUBIĄ DROBNYCH Z AKCJI I DOPIERO INFO ~ola 10 2017-02-16 14:04
# Spokojnie cierpliwie czekamy na INWESTORA # ~ola 3 2017-02-16 14:02
MOCNE Kupuj- Biznes radar krzyczy ~wolus 5 2017-02-16 13:49
Ponad 3 mln szt. ~Ra 8 2017-02-16 13:10
Remedis nisko co myślicie będzie jazda na 22grosze.... ~Hanoi 3 2017-02-16 13:02
Jak pójdzie info o przekroczeniu progu to będzie jazda !! ~1982 1 2017-02-16 12:52
Zawiecha,to dobrze nie wróży, ~Tomek 10 2017-02-16 12:29
Sprzedam po 11 gr ....pilne!!!! ~J23 5 2017-02-16 11:58
ZAMKNIĘCIE 0,13ZŁ . JAKIE WASZE TYPY ? ~ola 8 2017-02-16 10:30
zbieralali ponad 6 miesiecy tak wic powinno byc wysoko okolo 1zl ~loko 3 2017-02-16 09:59
Kierunek 1 zł? ~Rafał 1 2017-02-16 09:33
Szalu nie ma ~obiektywny 3 2017-02-16 09:32
Jest pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!! ~emte 1 2017-02-16 09:18
dziadostwo ~slawko 1 2017-02-16 09:16
Jutro warto zwrócić uwagę na VELTO ~polecam 6 2017-02-16 08:54
W końcu przyszedł czas na realizację zysku ~rekinek 2 2017-02-16 08:38
Info ~Judytka 15 2017-02-16 05:39
Daje się wyczuć. ........ ~Fubu 7 2017-02-16 00:50
Siedzę pod progiem i zastanawiam się czy nie przekrocić ~kris 2 2017-02-15 20:57
Wzrost przychodów ze sprzedaży o 130% 4q'16/4q'15!!!! ~synuś 8 2017-02-15 19:36
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.