|
To naga .....
|
~Janina
|
5
|
2017-02-22 07:15
|
|
Mega gorący papier
|
~Patro_to_mój_wafel
|
4
|
2017-02-22 06:07
|
|
Dzisiaj był taki młot jak wczoraj spadająca gwiazda
|
~a123
|
3
|
2017-02-21 23:22
|
|
Dzisiaj bujanka 15-16?
|
~Seba
|
18
|
2017-02-21 21:55
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
9
|
2017-02-21 20:44
|
|
Na wykresie ładny młot
|
~widłowy
|
2
|
2017-02-21 17:19
|
|
Trwa kumulowanie wojska przed atakiren
|
~widłowy
|
2
|
2017-02-21 17:15
|
|
Papier jest zbierany
|
~obserwator
|
4
|
2017-02-21 17:12
|
|
Jutro 0,15. Piątek 0,22. Dziękuję.
|
~1982
|
9
|
2017-02-21 17:02
|
|
NO WŁAŚNIE !!!!!!!!!!!!!!!11
|
~non
|
10
|
2017-02-21 16:33
|
|
Dzisiaj jak konczymy
|
~Seba
|
7
|
2017-02-21 16:15
|
|
No i co ????
|
~widłowy
|
7
|
2017-02-21 15:27
|
|
strzał życia to bedziecie mieć ale na CFI zobaczcie wykres...
|
~cze
|
7
|
2017-02-21 14:58
|
|
widze 8 groszy w krotkiej perspektywie
|
~-olek
|
6
|
2017-02-21 14:16
|
|
# TEST NA WASZE ZWIERACZE chłopcy
|
~ola
|
11
|
2017-02-21 14:14
|
|
Przesiadka na 01 Cybaton....
|
~Hani
|
4
|
2017-02-21 14:12
|
|
zobaczcie na spółkę TELIANI i jej raport
|
~cierpliwa
|
2
|
2017-02-21 09:51
|
|
Na otwarciu duże widly?
|
~Seba
|
15
|
2017-02-21 09:34
|
|
W marcu jak w garncu przywitamy 0,2
|
~Seba
|
4
|
2017-02-21 09:28
|
|
Niebawem zbiorą z prawej........
|
~ola
|
9
|
2017-02-20 22:43
|
|
Kilka cennych PRZEMYSLEŃ/UWAG/WNIOSKÓW...
|
~skubas
|
14
|
2017-02-20 22:41
|
|
Kiedy wchodzą akcje po 10gr? Może już sypią
|
~piotr
|
9
|
2017-02-20 21:44
|
|
Armagiedon....
|
~a123
|
15
|
2017-02-20 21:13
|
|
# Ciężka sesja. Zostali najtwardsi !
|
~ola
|
8
|
2017-02-20 21:11
|
|
dziś wybiło opór na 0,14zł z 1 września
|
lolek195
|
9
|
2017-02-20 20:03
|
|
UWAGA_nie dać się WYLESZCZYĆ !!!!
|
~skubas
|
22
|
2017-02-20 19:28
|
|
niebawem bedzie powrot na 8 groszy
|
~-olek
|
5
|
2017-02-20 16:26
|
|
NIE SPRZEDAWAĆ JEDZIEMY NA ZETA !!!!
|
~Jaruzelski
|
1
|
2017-02-20 16:25
|
|
NIE WYWALAJCIE !! BĘDZIE 2ZŁ !!!
|
~panHossa
|
5
|
2017-02-20 16:24
|
|
Jeśli to poważny inwestor objął to może być LOCK-UP
|
~Monika
|
2
|
2017-02-20 15:52
|