Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To naga ..... ~Janina 5 2017-02-22 07:15
Mega gorący papier ~Patro_to_mój_wafel 4 2017-02-22 06:07
Dzisiaj był taki młot jak wczoraj spadająca gwiazda ~a123 3 2017-02-21 23:22
Dzisiaj bujanka 15-16? ~Seba 18 2017-02-21 21:55
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 9 2017-02-21 20:44
Na wykresie ładny młot ~widłowy 2 2017-02-21 17:19
Trwa kumulowanie wojska przed atakiren ~widłowy 2 2017-02-21 17:15
Papier jest zbierany ~obserwator 4 2017-02-21 17:12
Jutro 0,15. Piątek 0,22. Dziękuję. ~1982 9 2017-02-21 17:02
NO WŁAŚNIE !!!!!!!!!!!!!!!11 ~non 10 2017-02-21 16:33
Dzisiaj jak konczymy ~Seba 7 2017-02-21 16:15
No i co ???? ~widłowy 7 2017-02-21 15:27
strzał życia to bedziecie mieć ale na CFI zobaczcie wykres... ~cze 7 2017-02-21 14:58
widze 8 groszy w krotkiej perspektywie ~-olek 6 2017-02-21 14:16
# TEST NA WASZE ZWIERACZE chłopcy ~ola 11 2017-02-21 14:14
Przesiadka na 01 Cybaton.... ~Hani 4 2017-02-21 14:12
zobaczcie na spółkę TELIANI i jej raport ~cierpliwa 2 2017-02-21 09:51
Na otwarciu duże widly? ~Seba 15 2017-02-21 09:34
W marcu jak w garncu przywitamy 0,2 ~Seba 4 2017-02-21 09:28
Niebawem zbiorą z prawej........ ~ola 9 2017-02-20 22:43
Kilka cennych PRZEMYSLEŃ/UWAG/WNIOSKÓW... ~skubas 14 2017-02-20 22:41
Kiedy wchodzą akcje po 10gr? Może już sypią ~piotr 9 2017-02-20 21:44
Armagiedon.... ~a123 15 2017-02-20 21:13
# Ciężka sesja. Zostali najtwardsi ! ~ola 8 2017-02-20 21:11
dziś wybiło opór na 0,14zł z 1 września lolek195 9 2017-02-20 20:03
UWAGA_nie dać się WYLESZCZYĆ !!!! ~skubas 22 2017-02-20 19:28
niebawem bedzie powrot na 8 groszy ~-olek 5 2017-02-20 16:26
NIE SPRZEDAWAĆ JEDZIEMY NA ZETA !!!! ~Jaruzelski 1 2017-02-20 16:25
NIE WYWALAJCIE !! BĘDZIE 2ZŁ !!! ~panHossa 5 2017-02-20 16:24
Jeśli to poważny inwestor objął to może być LOCK-UP ~Monika 2 2017-02-20 15:52
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.