Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A CO JA WAM PISAŁEM ??? JAK MYŚLICIE KTO NAGANIAŁ JAKO NICK PRESENT24 ?? ~Tomek 14 2017-02-23 08:53
TKO godzina 8:44 ~Wololo 2 2017-02-23 08:53
spokojnie ~makler 8 2017-02-23 07:42
Jakie otwarcie ~Seba 6 2017-02-23 07:33
Co mają wspólnego:7 nowych planet, luka na 3.61 i miasto na marsie? ~Komornik 1 2017-02-23 06:52
# KTO POSŁUCHAŁ MA AKCJE ! A to początek .. ~ola 16 2017-02-23 00:30
jak tam wasze wzrosty naganiacze ? ~-olek 6 2017-02-22 22:00
Spodek jak ta lala. ~1982 1 2017-02-22 20:24
Dzięki ~Tomek2 1 2017-02-22 20:14
# PIEKNA STABILIZACJA KURSU.WIECIE CO TO OZNACZA ! ~ola 10 2017-02-22 19:48
# Przewidywania w nadchodzącym tygodniu AT # ~ola 28 2017-02-22 19:46
# PIĘKNE WYNIKI,NOWY INWESTOR! ILE TO WARTE? 2,3,5ZŁ ? ~ola 24 2017-02-22 19:01
# JUTRO PRZEBIJAMY 0,2xx ~ola 6 2017-02-22 18:31
Pakować się maruderzy....ruszamy !!! ~skubas 16 2017-02-22 17:43
Novina wyzerowana rozpoczynamy budowę formacji spodka ~Komornik 25 2017-02-22 17:35
Orbita ro mało powiedziane lecimy na Marsa®®® ~Erot 3 2017-02-22 17:32
Poszły konie po betonie. ~Emus 10 2017-02-22 17:18
NO TO SIĘ ZACZEŁO PAKOWAĆ DO WORA UPUPUP ~emte 2 2017-02-22 17:17
Trochę postoimy i ruszymy dalej ~skubas 24 2017-02-22 17:10
Akcja Aaa Aaa aaa up up ~1982 1 2017-02-22 16:31
Inwestor ~gust 22 2017-02-22 15:45
ładnie musieli was ubrać bo latacie po inyc forac i wciskacie ten papier ~janek 1 2017-02-22 11:50
1111111a pisałem, że tryliony akcji ~nono 2 2017-02-22 11:09
Dlaczego nie podali kto objął od razu? chcą tanio wyzbierać z rynku! ~synuśP 3 2017-02-22 10:33
Nasza perełka ~Ra 1 2017-02-22 10:23
zapewne z 2 tyg bedzie miedzy 0.11-0.13g a poznie gora ~loko 1 2017-02-22 09:42
CFI !!!!! ~cfi 2 2017-02-22 09:36
Info .! ~Marycha 10 2017-02-22 07:58
Nagły wysyp naganiaczy na spadki ~piesogrodnika 12 2017-02-22 07:45
Wycena..... Pilne...!!! ~AnalitykGPW 21 2017-02-22 07:18
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.