Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ojojjj juz zasypane 13 gr.... ~a123 3 2017-02-20 15:51
Sytuacja podobna do tej z 01.09.2016 ~uwaga 16 2017-02-20 15:24
To na ile dzisiaj kończymy ? 12 czy 14 ~a123 2 2017-02-20 15:21
Spadek przy zwiększonych obrotach ~Tomek 3 2017-02-20 14:37
zabawa zacznie się powyżej 20 gr ~lisek 2 2017-02-20 14:36
sa zyski kurs powinnien isc w gore ale musi przebic 0.15 na stale ~loko 5 2017-02-20 14:22
Cisza a potem nagły strzał do gory ~Seba 3 2017-02-20 14:20
Idzie Tajfun.... ~Pesymista 1 2017-02-20 13:54
0,15 ~Ra 9 2017-02-20 13:13
jak sprzedajacy nie kupia nikt g...a nie tknie ~-olek 3 2017-02-20 12:35
# UKRYTE KUPNO ## ~ola 12 2017-02-20 12:26
Gdyby były cokolwiek warte nikt by nie sprzedawał ~_pradnica 1 2017-02-20 11:52
Zbieranko po 14gr ktoś ma coraz mniej czasu ~synuśP 2 2017-02-20 11:49
Większośc forumowiczów juz sprzedała a TY ? ~ola 5 2017-02-20 11:48
Zapora na 0,15zł i brak kupna na 0,14zł ? ~ola 4 2017-02-20 11:43
zbierali po 6,7 i 8 kazda sprzedaz powyzej tych kwot to zysk ~-olek 5 2017-02-20 11:40
ROZEBRAĆ 14 I KOSMOS!!!!!!!!!!!!! ~DrBoxer 4 2017-02-20 11:07
0.15 przebijemy? ~Seba 1 2017-02-20 11:03
# JEDNYM STRZAŁEM 0,15ZŁ I POZAMIATANE !! ~ola 4 2017-02-20 11:01
luke zamkniemy ale na 0,08 ~-olek 12 2017-02-20 10:32
Jedziemy na 20 groszy !!! ~DrBoxer 2 2017-02-20 10:27
# ZAMYKAMY LUKĘ NA 0,80zł ~ola 6 2017-02-20 10:10
coz z tego ze kurs podniesli jak tego nikt nie kupi tak tu bedzie ~-olek 3 2017-02-20 09:52
# CZEKAJĄ AŻ WYSTAWICIE NA 0,14 I 0,15ZŁ ~ola 1 2017-02-20 09:50
coz z tego ze kurs podniesli jak tego nikt nie kupi tak tu bedzie ~-olek 1 2017-02-20 09:50
Trzymać niepuszczac ~Seba 1 2017-02-20 09:47
skoro sa dobre wyniki to powinno rosnąc ~loko 12 2017-02-20 09:43
Z PRAWEJ ARKUSZ WYCZYSZCZONY!! JUTRO POWYŻEJ 0,2XX ~ola 1 2017-02-20 09:37
Czyżby szykowała się akcja od wideł do wideł ? ~skubas 1 2017-02-20 09:37
Jakie prognozy na dzisia ~Seba 8 2017-02-20 09:32
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.