|
Ojojjj juz zasypane 13 gr....
|
~a123
|
3
|
2017-02-20 15:51
|
|
Sytuacja podobna do tej z 01.09.2016
|
~uwaga
|
16
|
2017-02-20 15:24
|
|
To na ile dzisiaj kończymy ? 12 czy 14
|
~a123
|
2
|
2017-02-20 15:21
|
|
Spadek przy zwiększonych obrotach
|
~Tomek
|
3
|
2017-02-20 14:37
|
|
zabawa zacznie się powyżej 20 gr
|
~lisek
|
2
|
2017-02-20 14:36
|
|
sa zyski kurs powinnien isc w gore ale musi przebic 0.15 na stale
|
~loko
|
5
|
2017-02-20 14:22
|
|
Cisza a potem nagły strzał do gory
|
~Seba
|
3
|
2017-02-20 14:20
|
|
Idzie Tajfun....
|
~Pesymista
|
1
|
2017-02-20 13:54
|
|
0,15
|
~Ra
|
9
|
2017-02-20 13:13
|
|
jak sprzedajacy nie kupia nikt g...a nie tknie
|
~-olek
|
3
|
2017-02-20 12:35
|
|
# UKRYTE KUPNO ##
|
~ola
|
12
|
2017-02-20 12:26
|
|
Gdyby były cokolwiek warte nikt by nie sprzedawał
|
~_pradnica
|
1
|
2017-02-20 11:52
|
|
Zbieranko po 14gr ktoś ma coraz mniej czasu
|
~synuśP
|
2
|
2017-02-20 11:49
|
|
Większośc forumowiczów juz sprzedała a TY ?
|
~ola
|
5
|
2017-02-20 11:48
|
|
Zapora na 0,15zł i brak kupna na 0,14zł ?
|
~ola
|
4
|
2017-02-20 11:43
|
|
zbierali po 6,7 i 8 kazda sprzedaz powyzej tych kwot to zysk
|
~-olek
|
5
|
2017-02-20 11:40
|
|
ROZEBRAĆ 14 I KOSMOS!!!!!!!!!!!!!
|
~DrBoxer
|
4
|
2017-02-20 11:07
|
|
0.15 przebijemy?
|
~Seba
|
1
|
2017-02-20 11:03
|
|
# JEDNYM STRZAŁEM 0,15ZŁ I POZAMIATANE !!
|
~ola
|
4
|
2017-02-20 11:01
|
|
luke zamkniemy ale na 0,08
|
~-olek
|
12
|
2017-02-20 10:32
|
|
Jedziemy na 20 groszy !!!
|
~DrBoxer
|
2
|
2017-02-20 10:27
|
|
# ZAMYKAMY LUKĘ NA 0,80zł
|
~ola
|
6
|
2017-02-20 10:10
|
|
coz z tego ze kurs podniesli jak tego nikt nie kupi tak tu bedzie
|
~-olek
|
3
|
2017-02-20 09:52
|
|
# CZEKAJĄ AŻ WYSTAWICIE NA 0,14 I 0,15ZŁ
|
~ola
|
1
|
2017-02-20 09:50
|
|
coz z tego ze kurs podniesli jak tego nikt nie kupi tak tu bedzie
|
~-olek
|
1
|
2017-02-20 09:50
|
|
Trzymać niepuszczac
|
~Seba
|
1
|
2017-02-20 09:47
|
|
skoro sa dobre wyniki to powinno rosnąc
|
~loko
|
12
|
2017-02-20 09:43
|
|
Z PRAWEJ ARKUSZ WYCZYSZCZONY!! JUTRO POWYŻEJ 0,2XX
|
~ola
|
1
|
2017-02-20 09:37
|
|
Czyżby szykowała się akcja od wideł do wideł ?
|
~skubas
|
1
|
2017-02-20 09:37
|
|
Jakie prognozy na dzisia
|
~Seba
|
8
|
2017-02-20 09:32
|