|
jutro powrot na 10gr
|
~wolf
|
14
|
2017-02-23 15:03
|
|
NO NIECH KTOŚ KUPI TE 400 000 BO ILE MOŻNA CZEKAĆ NA WIDEŁKI :D
|
~Tomek
|
2
|
2017-02-23 15:01
|
|
600 000 akcji do widełek :D zaraz widły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Tomek
|
40
|
2017-02-23 14:59
|
|
PAPIER MA SIŁE MILION OBROTU !!!!!!!!! 100% w tydzien
|
~emte
|
4
|
2017-02-23 14:46
|
|
80GR TO KWESTIA CZASU ŁADOWAĆ DO WORA PÓKI PROMOCJA !!!!!!
|
~Zenon
|
6
|
2017-02-23 14:43
|
|
Present24...Handel to tu się zacznie dopiero od 50 groni...:)
|
~asw
|
5
|
2017-02-23 14:42
|
|
Przestańcie ,z tymi Rajdami
|
~Tomek2
|
4
|
2017-02-23 14:40
|
|
ROZEBRAĆ 0.25 I MAMY KOSMOS !!!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS
|
~panHossa
|
1
|
2017-02-23 14:07
|
|
piękny wykres dzisiaj górne widły
|
~ZielonaAnia
|
2
|
2017-02-23 13:43
|
|
I jak tam piekne kawalery ?????
|
~genowefa
|
1
|
2017-02-23 13:26
|
|
Tu już koniec wzrostów. Chodźcie na LARK.PL!!!
|
~RekinFinansjery
|
2
|
2017-02-23 13:24
|
|
im więcej ciszy na forum i zero naganiania cenowo tym lepiej
|
~antyspamer
|
1
|
2017-02-23 13:16
|
|
Jakie zamkniecie?realne
|
~Seba
|
4
|
2017-02-23 13:16
|
|
uwaga na naganiaczy, naganiaja na 1zl a sami sprzedaja
|
~antyspamer
|
9
|
2017-02-23 12:32
|
|
do zastanowienia PARTNER
|
~ADAM
|
1
|
2017-02-23 12:05
|
|
Nie oddawać za darmo akcji !!!!!! zbierają ile się da a wy oddajecie :/
|
~Tomek
|
2
|
2017-02-23 12:02
|
|
1 zł to chyba w tym tygodniu minimum
|
~lisek
|
4
|
2017-02-23 11:50
|
|
NIE MUSICIE DZIĘKOWAĆ JAK ZAWSZE ALE FLASZKA MI SIĘ NALEŻY :)
|
~Tomek
|
12
|
2017-02-23 11:39
|
|
widły na 26 gr to bedzie koniec handlu na dziś bo już nie puszczą wyżej
|
~kiki
|
1
|
2017-02-23 11:25
|
|
DO OLI :)
|
~Tomek
|
1
|
2017-02-23 11:20
|
|
PRESENT!!
|
~Tomo
|
2
|
2017-02-23 11:10
|
|
SILVACG rusza z kopyta
|
~kupiec
|
1
|
2017-02-23 11:02
|
|
Dziękuję
|
~46mln
|
9
|
2017-02-23 10:52
|
|
Tomek
|
~bombel
|
2
|
2017-02-23 10:46
|
|
UCIEKAJCIE JUTRO 5 GROSZY !!!
|
~panHossa
|
10
|
2017-02-23 10:43
|
|
info zaczęło się zbieranie
|
~INVEST
|
21
|
2017-02-23 10:40
|
|
Taxusfund
|
~Jn
|
1
|
2017-02-23 09:43
|
|
# Spodziewajcie się korekty w locie 0,16 - 0,17zł
|
~ola
|
4
|
2017-02-23 09:24
|
|
# Ostatnia szansa na zakup poniżej 0,20zł
|
~ola
|
7
|
2017-02-23 09:19
|
|
Odjeżdżamy!
|
~igrek
|
1
|
2017-02-23 09:04
|