Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PANIKARZE JUZ ODDALI !!! PO PROMOCJI !!! ~Zenon 8 2017-02-24 11:57
szybka na jjb startuje !!!! ~wit 1 2017-02-24 11:37
RAJDY 4x4 ODJEŻDŻAJĄ ~ola 3 2017-02-24 11:23
I z siła wodospadu polecam na miekko ~Boruta 2 2017-02-24 10:52
pisalem, ze za duzo naganiacie na wrzosty i macie sami za swoje teraz ~antyspamer 2 2017-02-24 10:48
present 24- krzyż walecznych ! hehe gpwmaster 4 2017-02-24 10:44
luka 0,17 ~wit 1 2017-02-24 10:39
# PIĘKNIE # ZERKNIJCIE NA RAJDY4X4 ~ola 29 2017-02-24 10:37
czas na genrg!!! ~genrg 9 2017-02-24 10:36
TAXUSFUND ~jn 1 2017-02-24 10:33
wodospad 3-2-1.... ~wit 1 2017-02-24 10:30
Free float: 100,00% ~Boruta 3 2017-02-24 10:29
Uwaga na Tomka naganiacza ~antyspamer 2 2017-02-24 10:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2017-02-24 10:13
ALE JAZDA!!!!! ~Ra 10 2017-02-24 10:09
Obrót ~Tomek2 2 2017-02-24 10:07
BEZ PANIKI !!!! DZISIAJ PIĄTEK BĘDZIE BUJAŁO !!!!! ~emte 5 2017-02-24 10:01
Dlaczego to tak rośnie? ~Max 12 2017-02-24 10:00
Drugie kółko zaliczone !!! ~pozdrawiam 1 2017-02-24 09:35
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 8 2017-02-24 09:27
Komunikat na stronie p24 ~Komornik 1 2017-02-24 09:19
teraz Art New Media !!! ~xyz 31 2017-02-24 09:16
0.30 Podziękował ~pozdrawiam 2 2017-02-24 09:14
WITAJCIE! Bardzo ciekawy dzień nam sie zapowiada. ~arnold 11 2017-02-24 08:58
czy ktoś widział podaż?:) wszystkie akcje wyzbierane przez mocne ręce ~kiki 4 2017-02-24 08:52
dzisiaj -20 czy -30? bo za duzo naganiacie ~gruby 2 2017-02-24 08:41
KASOWANIE WAM NIE POMOŻE !! INWESTOR JEST JEDEN !!! ~synPatrowicza 1 2017-02-24 08:40
UMOWA !!!!!!!!!!!!!!!! ~baca 2 2017-02-24 08:38
Jutro otwarcie 0.30 !!! i jazda na ZETA !!! ~pozdrawiam 5 2017-02-24 08:31
Potężny inwestor .!!!!! ~AnalitykGPW 12 2017-02-24 08:29
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 09:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.