Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejny francuz 700k subs ogrywa tribe ~trochetustoje 2 2023-01-27 14:41
Powoli deklasujemy DDS2 w rankingu wishlist ~PSH 2 2023-01-25 23:42
Splattercatgaming 809 tys. subskrybentów ~janusz 3 2023-01-25 23:27
Forest_yt gameplay ~trochetustoje 1 2023-01-25 15:27
tik tak ~deuser 8 2023-01-25 08:37
Zaczynamy!!!! ~Bercik 1 2023-01-24 00:59
Jak papier leżał po 2.40 nikt nie brał??? ~Wojtek 4 2023-01-23 21:42
nowosc: testy, testy ~Fryzjer 1 2023-01-23 20:46
DDS2 wyprzedzony przez Tribe w rankingu wishlist ~PSH 2 2023-01-23 12:05
kiedy dokładnie w lutym będzie prezentacja dema- data ~Fryzjer 3 2023-01-23 09:19
Demo Tribe na YouTube ! ~pit 4 2023-01-23 05:40
Czy polyslash moze stać się hitem giełdy w 2023r jak demo będzie udane? ~Wojtek 10 2023-01-22 19:00
Gramy pod Demo! ~bóbr 1 2023-01-22 18:25
Recenzja dema ~Swiniak 1 2023-01-21 14:48
Mamy tego pana tu? ~Inwesstor 3 2023-01-20 19:49
Mamy ukończony oRGR. ~mgrPM 2 2023-01-17 22:13
Plan premier ~Bicik 1 2023-01-17 14:30
Ale jaja xd ~XDDDDD 4 2023-01-17 09:40
Perspektywy ~Bicik 3 2023-01-16 22:38
Są już daty premier!!! ~Bicik 4 2023-01-16 13:19
No i jest 3 zl ~Olo 6 2023-01-13 00:57
W lutym Tribe na Steam Next Fest February 2023!!! ~bóbr 1 2023-01-12 23:34
Ankieta dot. Tribe ~ankieta 1 2023-01-09 19:10
D MA200 spadkowe przebite i utrzymane w tym tygodniu ~mgrPM 2 2023-01-06 18:23
Czy 8 zł za akcje jest możliwe przy udanym demie? ~Znawca 5 2023-01-04 20:08
Tak jak przypuszczalem polnoc ~Olo 2 2023-01-03 00:35
To od jutra polnoc? ~Olo 2 2023-01-01 23:28
Poly już gotowe na demo ~kuropekt2 1 2022-12-30 15:52
Jaki kurs do lutego? ~Felipe 9 2022-12-30 12:50
Ile kasy ma Polyslash po tych wszystkich emisjach? ~Wielkieplany 3 2022-12-27 08:27
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.