Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nowe gry ~leo 1 2023-03-21 21:05
Nowy artykuł o Ticket to Europę! ~Primitive 1 2023-03-20 23:46
Będziemy w Boston i San Francisco ~Primitive 9 2023-03-20 23:44
Brawa dla Diamond ✨ Hands ~mgrPM 4 2023-03-18 18:11
NOWE GRY ~leo 2 2023-03-17 10:48
Kierunek 2zł ~Western 2 2023-03-16 18:08
6 414,46 zł ~Mateo 2 2023-03-15 10:37
Oczywiście spadki ~Western 1 2023-03-14 10:56
Czy jest jakiś kanał zrzeszający akcjonariuszy mniejszościowych? ~mgrPM 2 2023-03-14 00:19
ten czas nadchodzi ~leo 4 2023-03-13 13:49
I gdzie te wzrosty? Gdzie to podwójne dno? Oj ATciarze ~Western 1 2023-03-10 10:29
I oczywiście kolejny dzień na czerwono ~Western 2 2023-03-09 18:14
Nie słuchajcie naganiaczy od AT ~Western 5 2023-03-09 16:02
Podwójne dno ~Pawelb 1 2023-03-08 19:07
Technicznie - zaczynamy jazdę w górę!!! ~techniczniemiodzik 11 2023-03-08 11:30
Założę się o jedną akcję Drago!! że nie wypchacie do 5.80 :-) ~Kosiarz 2 2023-03-04 21:30
STARTUJEMY .... andrzeja1111 7 2023-02-28 13:46
Tribe - statystyka przed premierą ~primitive 17 2023-02-27 18:01
Powiadomień brak to kto wywalał? ~Western 2 2023-02-25 18:16
w sumie mądre ~niemiec 3 2023-02-23 19:05
Kolejna rezygnacja w RN ~Western 6 2023-02-21 14:31
Czy to był tzw. exit pump? ~NaganiaczZawodowy 8 2023-02-17 09:55
Dlaczego znowu spadamy w dół? ~Wojtek 2 2023-02-16 20:42
I jak tam? ~Inwesstor 3 2023-02-16 13:16
Pięknie was ktoś rozgrywa ~GazoN 1 2023-02-16 13:11
Nie ma zmiłuj... ~Wojtek 1 2023-02-16 13:01
co ty się stało że to tak spadło ? ~Rafał 4 2023-02-16 12:54
Kiedy prezes skończy sypać?? ~zombial 9 2023-02-16 12:53
Jak były prezio będzie tak sypał to nas tu zima 2025 roku zastanie? ~Wojtek 2 2023-02-16 12:46
I sypie dalej ~Western 21 2023-02-16 12:45
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.