| nowe gry | ~leo | 1 | 2023-03-21 21:05 |
| Nowy artykuł o Ticket to Europę! | ~Primitive | 1 | 2023-03-20 23:46 |
| Będziemy w Boston i San Francisco | ~Primitive | 9 | 2023-03-20 23:44 |
| Brawa dla Diamond ✨ Hands | ~mgrPM | 4 | 2023-03-18 18:11 |
| NOWE GRY | ~leo | 2 | 2023-03-17 10:48 |
| Kierunek 2zł | ~Western | 2 | 2023-03-16 18:08 |
| 6 414,46 zł | ~Mateo | 2 | 2023-03-15 10:37 |
| Oczywiście spadki | ~Western | 1 | 2023-03-14 10:56 |
| Czy jest jakiś kanał zrzeszający akcjonariuszy mniejszościowych? | ~mgrPM | 2 | 2023-03-14 00:19 |
| ten czas nadchodzi | ~leo | 4 | 2023-03-13 13:49 |
| I gdzie te wzrosty? Gdzie to podwójne dno? Oj ATciarze | ~Western | 1 | 2023-03-10 10:29 |
| I oczywiście kolejny dzień na czerwono | ~Western | 2 | 2023-03-09 18:14 |
| Nie słuchajcie naganiaczy od AT | ~Western | 5 | 2023-03-09 16:02 |
| Podwójne dno | ~Pawelb | 1 | 2023-03-08 19:07 |
| Technicznie - zaczynamy jazdę w górę!!! | ~techniczniemiodzik | 11 | 2023-03-08 11:30 |
| Założę się o jedną akcję Drago!! że nie wypchacie do 5.80 :-) | ~Kosiarz | 2 | 2023-03-04 21:30 |
| STARTUJEMY .... | andrzeja1111 | 7 | 2023-02-28 13:46 |
| Tribe - statystyka przed premierą | ~primitive | 17 | 2023-02-27 18:01 |
| Powiadomień brak to kto wywalał? | ~Western | 2 | 2023-02-25 18:16 |
| w sumie mądre | ~niemiec | 3 | 2023-02-23 19:05 |
| Kolejna rezygnacja w RN | ~Western | 6 | 2023-02-21 14:31 |
| Czy to był tzw. exit pump? | ~NaganiaczZawodowy | 8 | 2023-02-17 09:55 |
| Dlaczego znowu spadamy w dół? | ~Wojtek | 2 | 2023-02-16 20:42 |
| I jak tam? | ~Inwesstor | 3 | 2023-02-16 13:16 |
| Pięknie was ktoś rozgrywa | ~GazoN | 1 | 2023-02-16 13:11 |
| Nie ma zmiłuj... | ~Wojtek | 1 | 2023-02-16 13:01 |
| co ty się stało że to tak spadło ? | ~Rafał | 4 | 2023-02-16 12:54 |
| Kiedy prezes skończy sypać?? | ~zombial | 9 | 2023-02-16 12:53 |
| Jak były prezio będzie tak sypał to nas tu zima 2025 roku zastanie? | ~Wojtek | 2 | 2023-02-16 12:46 |
| I sypie dalej | ~Western | 21 | 2023-02-16 12:45 |