Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
6.5 ~mgrPM 1 2023-08-04 12:50
Czy Cherno 2 Mutanty zarobia 250mln? ~TylkoFarm51 1 2023-08-03 09:47
TAKIE MAŁE PYTANKO. POD CO ROŚNIE KURS? ~Ciekawy 4 2023-07-29 09:35
Potrzeba silniejszego impulsu do przebicia 4zł ~mgrPM 1 2023-07-28 10:33
Bartosz nie zbijesz poniżej 3.45 ~mgrPM 5 2023-07-26 15:15
Bezpośrednio przed premierą nie będzie mniej niż dziś. ~mgrPM 4 2023-07-24 13:20
Dziś korekta! AT ~Marszal 3 2023-07-21 18:24
Baked games wydawca Tribe ~Swiniak 21 2023-07-16 14:26
Rzut oka na AT - GRAFIKA ~pit 9 2023-07-13 19:27
Przewidywania ~ChatGPT-4 2 2023-07-13 14:17
Tribe w 3 kwartale! Zaczyna się... ~primitive 6 2023-07-13 07:26
Leć perełko ponad szczyty ~Western 2 2023-07-12 12:12
Tik tak ~kuropekt2 6 2023-07-11 22:11
Prace nad Tribe zgodnie z planem ~Tribe 1 2023-07-11 19:10
Na giełdach czerwień a my na zielono! ~primitive 2 2023-07-06 19:46
4 premiery w 2023!!! ~primitive 7 2023-07-05 13:29
Polyslasch i Duality 300% zysku...) adameczek133 2 2023-06-29 16:05
Popularność rośnie! Trend wzrostowy start! ~primitive 1 2023-06-29 01:01
Nareszcie ~Western 1 2023-06-28 09:45
Najpierw Tribe!!! Późnej reszta gier ~Brawo 2 2023-06-27 16:25
Ustawili baton z prawej i zbierają ~Western 1 2023-06-27 12:34
Perła zaczyna świecić ~Western 1 2023-06-27 09:57
BĘDZIE COŚ Z TEJ NOWEJ GRY??????? ~Germur 1 2023-06-26 23:59
Czy to już jutro? ~Serek 2 2023-06-26 11:27
Election Town niebawem a tu cisza ~Szok 11 2023-06-25 13:39
Coś się kroi, MA200 na dziennym przebił kurs ~Bluszczyk 3 2023-06-20 13:30
BYŁO SOBIE ŻYCIE.... ~BrakWidowni 2 2023-06-20 08:12
Perła rozpoczęła rajd ku chmurom ~Western 1 2023-06-19 13:53
Czy to już jutro? ~Znawcagieldy 2 2023-06-19 08:36
Lazarus A.D. 2222 już w 4 kwartale!!! ~primitive 7 2023-06-18 12:50
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.