Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Atak na 2,80 jeszcze dziś? ~Western 5 2023-06-16 21:39
Jedziemy ostro góra ! ~Western 1 2023-06-16 16:04
Election Town niebawem! Przypominam! ~pamitac 1 2023-06-16 15:35
Rośnie nowa gwiazda NC ~Western 2 2023-06-16 15:32
To kiedy ten odpał? ~Western 2 2023-06-16 11:03
Dziś korekta w locie. ~At 3 2023-06-15 18:31
Czy tworzy się właśnie oRGR? ~Bluszczyk 1 2023-06-15 15:25
Nie dajcie się! ~Niedacsie 2 2023-06-15 15:06
Tik tak niebawem Election Town ~makler 5 2023-06-15 13:13
Nowa gra w czerwcu! ~Pakowac 2 2023-06-13 19:16
Election Town niebawem!!! ~Sese 1 2023-06-12 21:35
Czy jutro odpali jak na Duality? ~Western 2 2023-06-11 22:53
Wkrótce mega hit Election Town!!! ~Mistrzgiełdy 1 2023-06-11 13:53
Niebawem szok! ~Makler 2 2023-06-10 22:06
Nikt nie oddaje perły więc... ~Western 4 2023-06-09 13:42
Kiedy gra pod Election Town? ~primitive 4 2023-06-03 10:18
ale padaka... chyba też otworzę taką spółeczkę ~Karol 13 2023-05-31 05:45
Czy dołek już za nami ? ~Western 6 2023-05-31 05:20
Nie chce rosnąć gniot, będzie spadać ~Proste 6 2023-05-31 05:20
No to czekamy na tribe! ~Alojzyy 3 2023-05-30 22:23
No jak tam zarobasy? ~Szambonurek 4 2023-05-30 15:28
Czy ta spolka zmierza w strone upadłości? ~Western 11 2023-05-30 15:27
Dlaczego notowania się nie otwierają dzisiaj???? ~Wojtek 3 2023-05-30 15:27
Dlaczego tych akcji nikt nie kupuje? ~Wojtek 5 2023-05-30 14:10
801 złotych polskich ~Perełka 7 2023-05-29 11:48
W końcu pociąg odjeżdza! ~primitive 6 2023-05-25 18:09
Election Town - nowa aktualizacja ~primitive 2 2023-05-23 17:24
Prezes Cholewa robi dobrą robotę! ~Alojzyy 7 2023-05-23 16:32
Ładnie rwie perła po deciucie Ticket to Europe ~Western 2 2023-05-20 18:27
Perła kiełkuje ~Western 3 2023-05-20 18:26
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.