| Atak na 2,80 jeszcze dziś? | ~Western | 5 | 2023-06-16 21:39 |
| Jedziemy ostro góra ! | ~Western | 1 | 2023-06-16 16:04 |
| Election Town niebawem! Przypominam! | ~pamitac | 1 | 2023-06-16 15:35 |
| Rośnie nowa gwiazda NC | ~Western | 2 | 2023-06-16 15:32 |
| To kiedy ten odpał? | ~Western | 2 | 2023-06-16 11:03 |
| Dziś korekta w locie. | ~At | 3 | 2023-06-15 18:31 |
| Czy tworzy się właśnie oRGR? | ~Bluszczyk | 1 | 2023-06-15 15:25 |
| Nie dajcie się! | ~Niedacsie | 2 | 2023-06-15 15:06 |
| Tik tak niebawem Election Town | ~makler | 5 | 2023-06-15 13:13 |
| Nowa gra w czerwcu! | ~Pakowac | 2 | 2023-06-13 19:16 |
| Election Town niebawem!!! | ~Sese | 1 | 2023-06-12 21:35 |
| Czy jutro odpali jak na Duality? | ~Western | 2 | 2023-06-11 22:53 |
| Wkrótce mega hit Election Town!!! | ~Mistrzgiełdy | 1 | 2023-06-11 13:53 |
| Niebawem szok! | ~Makler | 2 | 2023-06-10 22:06 |
| Nikt nie oddaje perły więc... | ~Western | 4 | 2023-06-09 13:42 |
| Kiedy gra pod Election Town? | ~primitive | 4 | 2023-06-03 10:18 |
| ale padaka... chyba też otworzę taką spółeczkę | ~Karol | 13 | 2023-05-31 05:45 |
| Czy dołek już za nami ? | ~Western | 6 | 2023-05-31 05:20 |
| Nie chce rosnąć gniot, będzie spadać | ~Proste | 6 | 2023-05-31 05:20 |
| No to czekamy na tribe! | ~Alojzyy | 3 | 2023-05-30 22:23 |
| No jak tam zarobasy? | ~Szambonurek | 4 | 2023-05-30 15:28 |
| Czy ta spolka zmierza w strone upadłości? | ~Western | 11 | 2023-05-30 15:27 |
| Dlaczego notowania się nie otwierają dzisiaj???? | ~Wojtek | 3 | 2023-05-30 15:27 |
| Dlaczego tych akcji nikt nie kupuje? | ~Wojtek | 5 | 2023-05-30 14:10 |
| 801 złotych polskich | ~Perełka | 7 | 2023-05-29 11:48 |
| W końcu pociąg odjeżdza! | ~primitive | 6 | 2023-05-25 18:09 |
| Election Town - nowa aktualizacja | ~primitive | 2 | 2023-05-23 17:24 |
| Prezes Cholewa robi dobrą robotę! | ~Alojzyy | 7 | 2023-05-23 16:32 |
| Ładnie rwie perła po deciucie Ticket to Europe | ~Western | 2 | 2023-05-20 18:27 |
| Perła kiełkuje | ~Western | 3 | 2023-05-20 18:26 |